Hľadám investora | d-base | Your personal database

Cena: 50 000 €
Lokalita: Európska únia
Kategória: Investičné príležitosti
Dátum pridania: 08. December 2021
 • Hľadám férového investora, ktorý hľadá investičný príležitosť do niečoho zaujímavého. Ponúkam návrh pokrokovej sociálnej siete určenej pre všetky druhy firiem, ale aj pre bežných použivateľov internetu. Som IT Dizajnér a návrh internetových technológii. Venujem sa návrhu ultimátnej sociálnej siete poslednej generácie viac, ako desať rokov a mám pripravený návrh internetového riešenia, ktoré nevychádza v počiatočnej investícii tak veľa, ale má vysoký potencionálny zisk.

  Za posledných vyše desať rokov som sa nestretol od návrhu a vývoja takejto platfotmy určenej na podnikanie a reklamu, ale aj pre bežných použivateľom so similárnym projektom, ktorý by poskytoval podobné služby, či internetové zázemie a preto na internete nenachádzam konkurenčného partnera, ktorý by prekážal vývoju a rastu takémuto projektu s výnimkou stále sa vyvíjajúceho a aktualizujúceho Facebooku.

  Môj návrh vychádza 25 000 Eur za naprogramovanie 5 členným pražským tímom v období približne 4 mesiace v rukách renomovanej a váženej spoločnosti, ktorá má svoje meno v ČR a za sebou úspešné projekty a reklamy s dlhoročnými skúsenosťami a výsledkami.

  Prenájom serverov pri rozbiehajúcej sa sociálnej sieti vychádza približne 500/mesiac a cena stúpa až pri rastúcom počte použivateľov a firiem a jej prvými ziskami.

  Reklama vychádza približne 15 000 Eur ročne a toto financovanie rovnako vyvracia mýty o predraženom spúšťaní, či prevádzkovaní vysoko potenciónálne ziskovej sociálnej siete poslednej generácie.

  V prípade, že ste investor, ktorého takáto ponuka zaujala, prosím neváhajte ma kontaktovať. Hľadám aktívného, férového a seriózného investora s ktorým sa vždy bude dať dohodnúť a bude sa s ním dať dohodnúť aj na férovom podiele v mojej spoločnosti d-Corp Enterprise Inc.

  http://dcorpenerprise.com

  Prosím kontaktujte ma iba seriózní záujemcovia a o investovanie. Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa. S pozdravom, Erik Taraba.

Fotogaléria

Diskusia