Hľadám investora

Cena: 50 000 €
Lokalita: Bratislavský kraj
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 11. Júl 2021
  • Dobrý deň,

   Hladám investora pre developerské projekty, hlavne sa zameriavame na Bratislavu, Nitru, všetko su to projekty na lukratívnych pozemkoch v centre mesta. Ide o krásne projekty, v roznych fázach, mame veľa projektov, ktoré su už skolaudované, kedže sa tomu venujeme už viac ako 11 rokov, ale dalšie projekty su už vo vystavbe a kedže máme v sebe huževnatosť a dynamiku, takže už chystáme aj dalšie zaujimavé projekty.

  • Taktiež ešťe investujeme aj do potravinarskej výroby, čo nám korona kríza dala za pravdu, že to bol správny ťah, veľmi rád Vam odprezentujem všetky naše projekty a hlavne tie aktuálne, do ktorých aj možete finančne vstúpiť s predpokladom velmi zaujimavého výnosu, s ktorým sme v doterajšej historii spoločnosti nikdy nemeškali, vždy bolo všetko vyplatené načas.

  • Zdobí nás hlavne úprimnosť, pracovitosť, kreatívne zmýšľanie a taktiež odvaha a česť. Ak máte chuť sa stať našim klientom, kľudne ma kontaktujte mailom, rád Vam následne zavolám, zašlem podrobnejšie informacie z našich aktuálnych projektov..

  • Ponúkame 6 - 8 percentny rocny vynos a doba investicie 1 - 5 rokov, býva to formou zmeny, dlhopisu alebo investície priamo do konkretného developerského projektu.

  • Budem sa veľmi tešiť na spolupracu, prípadne aj na osobné stretnutie.

Fotogaléria

Diskusia