Na predaj POLYFUNKČNÁ BUDOVA - sídlisko KLOKOČINA v NITRE

Cena: 660 000 €
Lokalita: Nitriansky kraj
Rozloha pozemku: 592 m2
Zastavaná plocha: 500 m2
Úžitková plocha: 1 050 m2
Dátum pridania: 11. Septemper 2020
 • Kraj:Nitriansky kraj        Okres:Nitra        Obec:Nitra         Ulica:Bellova

  Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Nitra, Bellova. V budove sa nachádza v suteréne herňa s barom 200m2, 1.nadzemné podlažie 4 boulingové dráhy s barom a letnou terasou 500m2, 15m2 solárneho centra, 2.nadzemné podlažie posilňovňa s barom a šatňami pre mužov a ženy 450m2. Všetky prevádzky sú dlhodobo prenajaté s platnými nájomnými zmluvami. Plocha: úžitková 1050m2, zastavaná 500m2, pozemku 596m2.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 660 000 € + DPH.

  Financovanie kúpy:  možnosť kúpiť aj na HU. HU Vám sprostredkujeme v rámci balíka služieb grátis.

  Poradenstvo, ktoré Vám ušetrí čas, nechodíte po bankách, ponuky zo všetkých BÁNK Vám predložíme na porovnanie - analýza podmienok v jednotlivých bankách.

  pozrite: www.finprofitgroup.sk

  FinProfit GROUP,s.r.o. poskytuje služby:

  Sprostredkovanie v oblasti osobných  financií,    investícií,    úverov,    poistenia. 

  Poskytovanie realitných   služieb. KÚPA-PREDAJ-PRENÁJOM nehnuteľností.

  Využite privátne služby v oblasti životného a neživotného poistenia, investícií, úverov či dôchodkového sporenia.

  Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia