Apartmány na ostrove Brač

Cena: neuvedená
Lokalita: Európska únia
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 13. Júl 2021
 • Investujte a zarábajte! Útulne zariadené apartmány s krásnymi výhľadmi očakávajú svojich nových vlastníkov. Apartmány boli postavené pred dvoma rokmi, doteraz neboli používané.

  Apartmány je možné v prípade Vášho ďalšieho záujmu ďalej prenajímať. Očakávaný výnos z prenájmu činí podľa profesionálnej agentúry, ktorá bude apartmány prenajímať, až 8 % ročne.

  Projekt sa skladá zo 7 apartmánov pre 4-6 osôb. Ku každému apartmánu patrí priestranná terasa zariadená záhradným nábytkom s krásnym výhľadom na more a parkovacie miesto vonku. Všetky apartmány sú klimatizované. Budova je situovaná 150 m od mora, 250 m od starého mesta, 400 m od prístaviska, 30 km od letiska a 40 minút trajektom zo Splitu.

  K dispozícii sú nasledujúce apartmány:

  Apartmán 1

  Je situovaný v západnej časti budovy na prízemí a má rozlohu 47,45 m2. Patrí k nemu zastrešená terasa s rozlohou 9,11 m2. Skladá sa z obývacej izby, kuchyne, jedálne, predsiene, 2 spální a kúpeľne. K apartmánu patrí parkovacie miesto. Kúpna cena apartmánu je 120 000 EUR + vedľajšie náklady spojené s kúpou nehnuteľnosti.

  Apartmán 3

  Je situovaný v západnej časti budovy v prvom poschodí a má rozlohu 47,45 m2. Patrí k nemu zastrešená terasa s rozlohou 9,11 m2. Skladá sa z obývacej izby, kuchyne, jedálne, predsiene, 2 spální a kúpeľne. K apartmánu patrí parkovacie miesto. Kúpna cena apartmánu je 125 000 EUR + vedľajšie náklady spojené s kúpou nehnuteľnosti.

  Apartmán 4

  Je situovaný vo východnej časti budovy v prvom poschodí a má rozlohu 45,99 m2. Patrí k nemu zastrešená terasa s rozlohou 8,81 m2. Skladá sa z obývacej izby, kuchyne, jedálne, predsiene, 2 spální a kúpeľne. K apartmánu patrí parkovacie miesto. Kúpna cena apartmánu je 125 000 EUR + vedľajšie náklady spojené s kúpou nehnuteľnosti.

  Apartmán 7 (loft)

  Apartmán je situovaný v podkroví a má rozlohu 75,99 m2. K apartmánu patrí zastrešená terasa s rozlohou 9,01 m2, pivnica o rozlohe 31,12 m2 a 2 parkovacie miesta. Kúpna cena apartmánu je 200 000 EUR + vedľajšie náklady spojené s kúpou nehnuteľnosti.

  Apartmány sú situované na ostrove Brač, ktorý je nazývaný renesančnou perlou Chorvátska. Ostrov Brač je mnohými turistami považovaný za najkrajší chorvátsky ostrov. Slnko tu svieti takmer po celý rok, nájdete tu mnoho pláží. Najznámejší z nich je Zlatni Rat - skutočný raj pre surfistov, windsurfing alebo kitesurfing. Ostrov Brač je tiež pretkaný mnohými cyklistickými i turistickými chodníkmi.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia