Penzión v Rajeckých Tepliciach na predaj

Cena: 330 000 €
Lokalita: Žilinský kraj
Rozloha pozemku: 993 m2
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 24. Septemper 2020
  • Penzión v Rajeckých Tepliciach na predaj . K penziónu prislúcha osamostatnená budova s jedálňou a kapacitou 35 ľudí, v zadnej časti jedálne sa nachádza bar a kuchyňa. Obytná časť sa skladá z 10tich dvojlôžkových izieb s balkónom, 1 štvorlôžkovej izby a 1 jednolôžkovej izby. Ku každej izbe prislúcha WC s kúpelňou. V budove penziónu sa navyše nachádza aj privátny byt pre zamestnancov, miestnosť pre upratovačky, recepcia a technická miestnosť s kotolňou. V celom objekte je zavedené elektrické podlahové kúrenie. Pred penziónom sú vybudované parkovacie miesta s potenciálom pre vybudovanie dalších, nakoľko predný pozemok pokrýva zámková dlažba.

    Táto nehnuteľnosť ponúka obrovský potenciál pre budúceho majiteľa/investora nakoľko je vzdialená len necelých 7 minút peši (700m) od Spa Aphrodite, ktorá je celoročne navštevovaná ľudmi z celej Európy! Penzión sa dá využiť aj na rekreačné účely, prenájom alebo čiastočnú rekonštrukciu.

    Pri serióznom záujme zabezpečíme obhliadku!

    Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby: finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia