Na predaj penzión s barom v obci Vrbov

Cena: 179 000 €
Lokalita: Prešovský kraj
Rozloha pozemku: 939 m2
Zastavaná plocha: 240 m2
Úžitková plocha: 480 m2
Dátum pridania: 26. Apríl 2021
  • Ponúkame Vám na predaj zabehnutý penzión v podtatranskej obci Vrbov nachádzajúcej sa v pohorí Levočských vrchov. Penzión v roku 2005 prešiel kompletnou rekonštrukciou, keby bola budova prestavaná na penzión.

    Penzión má dva nadzemné podlažia plus podkrovie, ktoré momentálne slúži ako skladovací priestor. Strecha je z plechu a penzión bol postavený z kameňa a tehly. Polovica budovy je podpivničená. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. Penzión sa nachádza na pozemku o rozlohe 939 m2. Podlahová plocha je približne 480 m2 plus podkrovie a pivnica. Zastavaná plocha pozemku je 240 m2. Na pozemku sa okrem penziónu nachádza altánok s dvomi grilmi, detské ihrisko s pieskoviskom a preliezkami. V oplotenom areáli penziónu je tiež zabezpečené parkovanie pre cca 10 áut.

    Súčasťou penziónu je aj bar, ktorý sa nachádza na prízemí. Bar slúži primárne hosťom penziónu, ale je možné prevádzkovať ho aj samostatne. Priestory baru ponúkajú príjemné prostredie s možnosťou posedenia aj na terase, prípadne zahrať si stolný futbal, biliard a iné. Penzión disponuje 6 izbami s kapacitou 14 lôžok. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, tiež chladničku. Pre všetky izby je k dispozícií plne vybavená kuchynka nachádzajúca sa na prízemí. Penzión má okrem vstupu cez bar aj samostatný vstup priamo od hlavnej cesty.

    Predajná cena penziónu je 179 tis. €.

    Obec Vrbov je známa svojím geotermálnym kúpaliskom, ktoré je otvorené celoročne. Neďaleko je tiež do Vysokých Tatier (15 km), Slovenského raja (25 km), miest Kežmarok (6 km) a Poprad (12 km). Obec Vrbov poskytuje základnú občiansku vybavenosť: základná a materská škola, potraviny, pošta, lekár pre dospelých aj pre deti, knižnica, zastávka autobusu.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia