Apartmány len pár krokov od exkluzívneho golfového ihriska.

Cena: 205 510 €
Lokalita: Mimo EÚ
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: 49 m2
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 25. Máj 2021
 • Moderné a presvetlené apartmány, na promenáde plné luxusných obchodov, reštaurácií a kaviarní ... a napriek tomu len pár krokov na exkluzívne golfové ihrisko.

  Priamo na 2,5 km dlhej promenáde luxusných obchodov, reštaurácií a kaviarní sa nachádzajú tieto moderné a presvetlené apartmány. Napriek tomu Vám toto miesto poskytne dostatok súkromia a pokoja uprostred zeleného parku. Iba pár krokov Vám stačí na to, aby ste sa dostali na exkluzívne golfové ihrisko Trump International Golf Club Dubai.

  Priamo v objekte Vám bude k dispozícii luxusné zázemie spa, wellness a fitness, vonkajší bazén s prepojením do vonkajších zelených záhrad a lobby s recepciou. Priamo na hlavnej obchodnej triede nájdete okrem butikových obchodov aj hlavné obchodné centrum, vonkajšie multikino, klzisko, detské ihriská, medzinárodné školy a škôlky. Rozsiahly zelený park s rozlohou 400.000 m² poskytuje bezpečné a pokojné zázemie pre Vás a Vašich blízkych.

  Ponúkame na predaj v rámci tohto exkluzívneho projektu apartmány o veľkosti 49 až 243 m2, s jednou až tromi spálňami, rôzne veľkosti a dispozícií. Plánovaný termín dokončenia: rok 2016.

  Uzavretá komunita sa inšpiruje duchom Beverly Hills. Srdcom rezortu je golfové ihrisko Trump International Golf Club Dubai s 18 jamkovým golfovým ihriskom (designed by Gil Hansa), najväčším Clubhouse v Dubaji a Trump spa & wellness centrom.

  Pre viac informácií a aktuálnu ponuku nehnuteľností v tomto projekte nás prosím kontaktujte. Radi pre Vás dohodneme osobnú prehliadku a stretnutie s našim zástupcom v Dubaji, s ktorým môžete hovoriť v slovenskom jazyku. Kupujúci nehradí realitnú províziu.

  Krajina:Dubai

  Typ reality:Luxusná nehnuteľnosť   Byt/Apartmán

  Veľkosť:49.00 m2 - 242.00 m2

  Cena:    205.510 € - 1.150.602 €

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia