Hľadám investora pre webový portál + značku oblečenia

Cena: neuvedená
Lokalita: Prešovský kraj
Kategória: Rozbeh podnikania
Dátum pridania: 28. Apríl 2021
 • Dobrý deň,
  volám sa Kamil Frajtko, mám 24 rokov a budujém portál so zaujímavosťami zo SK/CZ a z celého sveta. Už v minulosti som založil zábavnú stránku na Facebooku, ktorá ma momentálne 114tis fanúšikov, ktorá bude slúžiť aj na reklamu pre moje projekty.

  1. Webový portal bude obsahovať zaujímavé články zo sveta a neskôr ak by boli na to kapacity, tak aj správy (news). Portal odhadujem, že by sa mohol patriť medzi najčítanejšie na SK/CZ.

  2. Za pár dni/týždňov sa chystám podať žiadosť o registráciu značky, pre oblečenie.
  Momentálne získavam info o distribútoroch oblečenia. Na ktoré budeme my robiť vlastnú potlač pomocou termolisu, budeme našívať vlastne štítky a pod.

  3. Ďalej by som chcel založiť e-shop s rôznym druhom sortimentu, ktorý sa bude predávať zo začiatku cez dropshipping.

  Potrebujem sponzora/partnera/investora na založenie SRO a rôznych poplatkov.

  Tvorba webových stránok nebude problém, keďže som vyštudoval IT, mám za sebou už nejaký ten základný marketing a tvorbu e-shopov, pre spoločnosti.


  Čo ponúkam?
  Ponúkam byť na začiatku úspešných projektov, na ktorých už teraz pracujeme deň a noc, venujeme tomu všetok voľný čas, no po založení spoločnosti, aby sme mohli faktúrovať všetky objednávky, na tovar, reklamu a aby sme už mohli objednávať všetko na firmu.. budeme pracovať na 200%, pretože tým projektom úplne veríme.

  Čo očakávam?
  Splátenie základného imania v mojom a poprípade vo vašom mene + zaplatenie zvyšných poplatkov okolo toho.
   

Fotogaléria

Diskusia