Predám zabehnutú pizzerku

Cena: 40 000 €
Lokalita: Prešovský kraj
Kategória: Predaj firmy
Dátum pridania: 13. Jún 2017
  • Ponúkame na odstúpenie funkčnú prevádzku rýchlej obsluhy s novým kompletným štýlovým zariadením na lukratívnom mieste v Prešove. 
    Ide o veľmi dobre zabehnutú Pizzeriu s vlastnou reštauráciou pre 30 sediacich hostí a donáškou jedál v meste Prešov a v priľahlých obciach . 
    Priestory sú novo zariadené s originálnym tehlovým obkladom z 200-ročnej tehly a masívnym dreveným obkladom v štýle vintage, tapacírovanými lavicami a so štýlovým stenovým a stropným osvetlením. Celková rozloha prevádzky je 80 metrov štvorcových. Kapacita sa dá s minimálnymi nákladmi zväčšiť, čiastočnou nadstavbou o ďalších 20 miest na sedenie s čarom balkónového výhľadu. Ozdobou je štýlový bar s masívnym dreveným obkladom pre obsluhu a dispečerky. 
    Kuchyňa je plne zariadená, s funkčným a kompletným zariadením pre takýto druh prevádzok. Základom je : dvojkomorová pec s náhľadom, miesička a vyvaľovačka cesta, 2 fritézy, stolová chladiaca vitrína na zeleninu a mäsové polotovary, 3 ks chladničky, plynový a elektrický varič, nárezový stroj, mikrovlna trúba, sady pizza náradie a úplná výbava pre stolovanie. Súčasťou je tiež kompletné nerezové zariadenie ako ( umývadla, drezy, stoly a police). V priestoroch sú 2 samostatné sociálne zariadenia pre mužov a ženy (každé o 2 miestnostiach) a šatňa pre personál so samostatným sociálnym zariadením. Súčasťou odstúpenia prevádzky sú aj 2 motorové vozidla, ktoré sú ešte ďalšie 2 roky v záruke. Prevádzka vlastní vlastnú webovou stránkou s dokonalou propagáciou firmy, on-line objednávaním jedál ako aj prehľadom a evidenciou stálej klientely. Pri získavaní zákazníkov ešte využívame on-line 2 externé objednávkové portály ( "Bistro a Dajmejedlo" ). Celá prevádzka a vchod do nej je pod dozorom priemyselných kamier. Prevádzka je toho času v plnej prevádzke s 8 členným personálom. 
    Pre bližšie informácie volajte 0917203697, detailné informácie poskytneme na dohodnutom osobnom stretnutí, kde si môžete pozrieť priestory respektíve získať prehľad o činnosti prevádzky. Cenu za odstúpenie prevádzky poskytneme pri osobnom jednaní.

Fotogaléria

Diskusia