Predám reklamnú agentúru na výrobu reklamy spolu z technológiou

Cena: 9 500 €
Lokalita: Celé Slovensko
Kategória: Predaj firmy
Dátum pridania: 05. Septemper 2018
 • Predám reklamnú agentúru, ktorá sa zaoberá výrobou svetelnej, nesvetelnej, 3D reklamy a výrobou dekorácií, darčekových a reklamných predmetov z dreva. Súčasťou agentúry je fungujúci e-shop.

  Značka funguje od r. 2017, má vysoký potenciál a medziročne sa zvýšil objem zákaziek viac ako štvornásobne, z toho niektoré putovali aj za hranice SR.

  Značku budujem na silných základoch, ako je marketing, kvalita služieb, PR, web a seo optimalizácia z toho dôvodu sa umiestňujeme pri hľadaných výrazoch na prvých stránkach.

  Web stránka je robená vysokoprofesionálne, má rýchle načítanie a vysoké hodnotenie v Google Page Speed. 
  Všetky články sú kvalitne SEO optimalizované a pripravené na vyhľadanie v googli. Súčasťou domény je subdoména, ktorá obsahuje kompletný e-shop s jednoduchým ovládaním. Takisto e-shop je stavaný na kvalitných základoch a produkty sa umiestňujú na popredných stránkach v googli. Doména aj subdoména má platný SSL certifikát a je plne zabezpečená. Prevádzka webu je zaplatená do budúceho septembra. Facebooková stránka má 230 fanúšikov a je tam veľký priestor pre súťaže a promovanie nových produktov.

  Prvé stránky pri hľadaných výrazoch:
  - reklamné nápisy
  - 3D reklamné nápisy
  - 3D reklama z polystyrénu
  - reklamné výstrče
  - LED podsvietený výrez
  - reklamné tabule z dreva
  - logá z dreva
  - darčekové predmety z dreva (eshop)
  - reklamné predmety z dreva
  - gravírovanie do dreva
  - drevené dekorácie na stenu
  - a mnoho ďalších, ostatné výrazy sú na druhých a tretích stránkach a časom pôjdu hore. Takisto produkty v eshope sú v predu a sú nastavené tak, aby sa postupom času predierali na prvé stránky.

  Súčasťou predajnej ceny je technológia (CNC stroj na drevo, plasty a mäkké kovy – pracovný rozmer 2000x1000mm, príslušenstvo, ovládací software plus kompletný PC, odsávanie do vysávača, frézy...).

  Fungujúca značka, eshop a technológia – to všetko sa nachádza v predajnej cene.

  Agentúra je už na pozícii, kedy zákazky chodia sami aj od fyzických aj právnických osôb. Avšak pre ďalší rast je potrebné byť aktívny, podieľať sa na rozvoji firmy, produktov, byť aktívny na sociálnych sieťach a podobne.

  Pre prevádzku postačuje klasická garáž, kde sa umiestni CNC stroj a ovládacie príslušenstvo. Za prvý pol rok fungovania, kedy sa značka len presadzovala na trh boli tržby na úrovni 1400€, prvý polrok tohto roka priniesol tržby vo výške okolo 4000€ z čoho zisk predstavuje 45%.

  Návratnosť investície je do dvoch až troch rokov, pri súčasnom raste zákaziek skôr. 

  viac info mailom alebo telefonicky na č. 0950334606

  Dôvod predaja: cieľom bolo agentúru rozbehnúť, zaujať stabilné miesto vo vyhľadávaní a predať osobe, ktorá ju bude ďalej rozvíjať

Fotogaléria

Diskusia