Predaj VIRTUÁLNEJ REALITY v Žiline

Cena: 19 900 €
Lokalita: Žilinský kraj
Kategória: Predaj firmy
Dátum pridania: 23. Máj 2017
 • Predám zabehnutú prevádzku VR priamo v centre ZA s veľmi lukratívnym priestorom na jednej z najfrekventovanejších ulíc mesta, no zároveň s dostatkom možností pre parkovanie (Štúrova ulica).

  Priestor bol navrhnutý a komplet prerobený v spolupráci s najnavštevovanejšou prevádzkou VR v BA, ktorá funguje cez pol roka (všetko na mieru). 

  Prevádzka sa predáva s komplet príslušenstvom 3x htc vive headset, 3x na mieru poskladané PC (aby s nimi nebol problém ani o rok), 4x TV, 1x xbox, 1x notebook, tlačiareň, kávovar, sedacie súpravy 3x, stolíky, vr pokladnica, web, fb, ig, poplašné zariadenia, svetelné a iné rekl. "veci" atď - komplet všetko, čo je potrebné a využívané k prevádzke.

  Napriek kvalitnej platenej reklame (plagáty, google adwords, spätné odkazy, recenzie na weboch s danou problematikou, PR článkom, rozdávaniu letákov, fyzickým aj PC banerom atď až 70% návštevníkov ide priamo z ulice, čomu vďačíme práve troj mesačnému hľadaniu priestoru.

  VR je naša srdcovka, no aktivity v inom podnikaní mimo ZA a hlavne obmedzený čas, nám nedovoľujú rozvíjať jej potenciál (teambuildingy, eventy, školenia, externé eventy atď..). Na mesiac jún už máme rezervácie na väčšie akcie v tomto dátume. Ako jediný na strednom slovensku máme multiplayer VR, čo je asi najväčšia výhoda. Prevádzka je teda na 100% rozbehnutá a funguje tak ako má, už len potrebuje niekoho, kto by takémuto zábavnému biznisu venoval svoj čas. V zime je predpoklad 2-3 vyššieho obratu a návštevnosti. 

  *Manažér prevádzky (ako aj zamestnanec) by rád ostal pri prípadnej dohode aj naďalej súčasť projektu.

  Pri rýchlom jednaní vieme diskutovať o cene. Platba je možná aj prostredníctvom virtuálnych mien ako BTC a ETH.

Fotogaléria

Diskusia