Ponúkame na predaj maloobchod a veľkoobchod s kamerovými systémami

Cena: 39 000 €
Lokalita: Celé Slovensko
Kategória: Predaj firmy
Dátum pridania: 16. Júl 2017
 • Predmetom predaja je:

  1. značka SECRON® zaregistrovaná na Úrade priemyselného vlastníctva, na výrobky s týmto označením a na všetky činnosti súvisiace z montážou a pod.
  2. Zaškolenie a podpora v jednotlivých činnostiach v nasledujúcom období po odpredaji.
  3. Oboznámenie spôsobu s tvorbou databázy klientov a ich získavanie.
  4. Kontakt na výrobcu v Číne, ktorý zabezpečujevývoj a výrobu výrobkov, podľa našej požiadavky a požiadaviek trhu. Dodávateľ zabezpečuje ologovanie výrobkov, obalov, ologovanie softvéru zariadení v niektorých prípadoch aj dopravu, servis a podporu na diaľku, prípadné zaškolenie vo vývojovom centre v Číne. V ponuke aktuálne niekoľko stoviek výrobkov, ktoré sú vývojové TOP produkty na trhnu.
  5. Eshop www.secron.sk s aktuálnym sortimentom pripravený na vytvorenie cenových hladím a úrovní  odberateľských skupín. Pre český trh registrovaná aj doména www.secron.cz. Eshop s jednoduchou administráciou, možnosťou variabilnej zmeny prostredia a minimálnymi nákladmi na celoročnú prevádzku.
  6. Skladové zásoby v nákupných cenách, kamery AHD, IP, nahrávacie zariadenia, príslušenstvo.

  20.000€ bez DPH clo zaplatené. Sortiment tovaru je aktuálny bez zaťaženia minulosťou starými modelmi. Všetko v záruke.

   

  Odporúčané záujemcom o rozšírenie predaja so zameraním na vlastný sortiment, prípadne montáže kamerových systémov. Celková cena a podrobné informácie pri osobnom stretnutí.

Fotogaléria

Diskusia