Zubné Kliniky

Cena: 35 000 €
Lokalita: Celé Slovensko
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 13. August 2017
 • Jedná sa o zubné kliniky šité na mieru podľa požiadaviek investora. Celý projekt vypracujeme my, zabezpečíme všetko okolo, povolenia, založenie s.r.o, priestory atď. a investorovi odovzdáme hotovú kliniku. My kliniku naďalej spravujeme a vedieme tzn. Investor nemusí mať absolútne žiadne znalosti v oblasti stomatológie a bude inkasovať iba čisté zisky. 

  Časový plán:

  Po podpísaní zmluvy začíname hľadať priestor, od momentu kedy nájdeme vhodný priestor trvá cca 3 mesiace kým získame všetky úradné povolenia a splníme všetky požiadavky úradov, rekonštrukcia celého priestoru, zariadime, nájdeme personál, zaškolíme personál, zoženieme doktorov (aj odborného garanta samozrejme), spravíme počiatočný marketing a sme pripravený na otvorenie.

  Možnosti investície:

  Malé kliniky sú od 35 000€ do 100 000€. ( návratnosť investície do 12 mesiacov od otvorenia kliniky )
  Veľké kliniky začínajú od 100 000€ do 500 000€. ( návratnosť investície do 36 mesiacov od otvorenia kliniky)
   

  Po dokončení je ordinácia v plnom vlastníctve investora. My ju ďalej riadime a staráme sa o to aby klinika fungovala a generovala slušné peniaze.

  Tieto čísla vychádzajú z našej praxe a historických výsledkov, ktoré vieme reálne preukázať. Investor má možnosť nahliadnuť do účtovníctva priamo na klinike kde sám uvidí aké zisky generuje klinika.
  Investor má tiež možnosť navštíviť už fungujúcu kliniku alebo aj kliniku ktorá sa pripravuje na otvorenie.
  Sme otvorený ide o reálny biznis a nemáme čo skrývať.
  Vyššie demonštrované čísla sú pesimistické, no radšej napíšeme menej ako je reálny predpoklad.

  Príklad: Klinika za cca 40 000 EUR generuje čistý zisk cca 10 000 EUR mesačne.

   

  Momentálne mame rozpracovaných viac projektov. Jednu kliniku v Bratislave na lietavskej, ďalšiu na záhradníckej, jednu v Prahe, jednu vo Viedni, momentálne riešime aj 5 ordinácii na jednom mieste v Trenčíne + rokujeme o 3 ordináciách v Banskej Bystrici a 1 v Bratislave a v Košiciach a začíname riešiť aj Maďarsko.

  Potenciál trhu:

  Približne 80% zubných lekárov na Slovensku je v dôchodkovom veku pričom v zubnej komore je cca 3200 zubných lekárov. Je to naozaj žalostne málo. Iba v bratislavskom kraji 50% ľudí nemá svojho vlastného zubára.

  Veľkým plusom je aj dentálny turizmus vďaka ktorému vieme efektívne podporiť naše novo otvorené ordinácie aby sa rýchlejšie rozbehli.

   

  Ponuka pre investora:

  S každým investorom sa to rieši individuálne, avšak väčšinou je podiel investora  50% z čistého zisku. Všetko ale záleží na vzájomnej dohode. Podiel pre investora je dlhodobý počas celej doby fungovania zubnej kliniky.

  V prípade akýchkoľvek otázok alebo za účelom osobného stretnutia ma neváhajte kontaktovať.
  Tel.č. +421 905 889 981
  Email: polačik.marek08@gmail.com

Fotogaléria

Diskusia