Predaj hotovej NFT krypto kolekcie a tokenov + tvorba NFT trhoviska so sociálnou sieťou a kalendárom pre nové projekty

Cena: 15 000 €
Lokalita: Celé Slovensko
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 02. Marec 2022
 • Popis

  Som krypto trader mám viac ročné skúsenosti s kryptomenami . A pojem o celom kryptotrhu. Vytvoril som NFT kolekciu s názvom Futurity Punk. 111 kusov ručne pixelovaných ojedinelých a vzácnych pankáčov z budúcnoti. Je to iba prvá časť kolekcie pokračovanie bude po výpredaní podkolekcie s názvom ANARCHY . Dokopy bude v priebehu času vytvorených 1111 kusov. Kolekcia je ojedinelá v tom že je veľmi málo kusov oproti konkurencií NFTs sú rućne spracovaný a dá sa povedať o umení v štýle Futuretro. Všetci majú svoju osobitosť a svoju dušu. 1 Punker bude predávaný od 0.35 ETH (Ethereum). Ku kolekcií budú vytvorené dva špeciálne odmenovacie deflačné tokeny . Kde jeden token získava časť druhého a druhý token časť prvého v percentuálnych rozloženiach . Je to novinka na krypto trhu ktorá ma napadla v jednu noc. Bude sa jednať o systém inteligentného miningu pomocou reward tokenov. Vysvetlenie na website. (Anglicky). Budú predstavené na platforme Pinksale na predpredaj krypto tokenov. A po dúfam úspešnom predpredaji budú vložené na Swap (decentralizovaná zmenáren) .Mám vytvorenú stránku a tokeny budú hotové do niekoľkých dni . Ďalej po uskutočnený sa projekt zameria na vytvorenie vlastného NFT trhoviska so sociálnou sieťou a kalendárom nových NFT projektov. Link na website : https://futuritypunk.com/

  Zameranie projektu

  Projekt je zameraný na predaj NFT kolekcie vo svete kryptomien. Na predaj tokenov vo svete kryptomien a na vytvoreníe prvej NFT platformy so sociálnou sieťou a kalendárom pre nové projekty s názvom a doménou “Punkwall”.
  na blockchaine Polygon (MATIC). To sú presne tie aspekty ktoré chýbajú v NFT krypto priestore a týmito aspektami sa stane platforma výnimočná . NFT kolekcia Futurity Punk bude samozrejme spojená s platformou Punkwall. (Punková stena).

  Unikátnosť projektu

  Futurity Punk je výnimoćný v tom že bude existovať málo kusov. Punkeri budúcnosti sú rućne pixelovaný ojedinelý a vzácny. Projekt je unikátny v tom že k NFT kolekcií Futurity Punk budú existovať špeciálne deflačné reward tokeny. Na ktorých sa dá zarobiť pri dobrom marketingu mnoho peňazí . Kde samozrejme investor dostáva veľkú časť tokenov pre seba . 

  Odkial bude plynúť zisk

  Zisk bude plynúť z predaja kolekcie a predpredaja tokenov. A zároveň percentuálna ćast z následných predajov NFT sa vracia ako fee pre tvorcu. A 1% z následných predajov tokenov v obehu sa bude neustále vracať k majiteľovi. 30% tokenov bude vo vlastnícte majiteľa a 70% v obehu .Predpokladaný zisk z kompletného predaja 111 kusov NFT prvej podkolekcie je cca 80000- 110000€ . Predpokladaný zisk z predaja tokenov v predpredaja je cca 100000€. Plus zväčšovanie volume po vložení na swap. Keď ja ako majiteľ vlastným 30% zo všetkých tokenov . Pri vklade od 25000€ sa začne vytvárať NFT Marketplace Punkwall ktorý bude hotový do maximálne 1-2 mesiacov a okamžite zarábajúci. Na dlhodobe zisky 

  Čo ponúkam investori 

  35% zisk z predaja prvej NFT podkolekcie ANARCHY. Plus 10% zisk z predaja ďalších kolekcií ktoré vytvorím po vypredani prvej. 
  Dalej 10% z celkovej ponuky tokenov plus 20% z predpredaja . Pri investície nad 25000€ plus 25% zisk z celkových prijímov platformy Punkwall.

  Návratnosť investície 

  1-5 mesiacov je návratnosť plus zisk 

  Autor

  Volám sa Santiago Krásny ale všetci ma prezývajú Santy. Som Trader kryptomien a nadšenec blockchain technológie ako takej. Po nociach som pixeloval túto kolekciu najprv len ako taký oddych. Ale teraz mám v pláne s toho vytvoriť niećo viac. Mám otca 17 rokov na vozíku po mozgovej príhode a popri obchodovaniu sa o neho oficiálne strarám. Je bývalý akademicky maliar.. Možno preto ma nadchlo práve toto. Vyrastal som v komunite punkerov a preto som zvolil tento typ kolekcie. Som mladý chalan čo ma veľké sny . A kým ešte svet stojí na nohách chcem si povedat v jeden deň “Som štastný a bohatý” . 
  Ak by mal investor záujem aj o Trading kryptomien som otvorený aj tomu. 
  Alebo DAO staking = (viem vám s ním vytvoriť 1.5-3% za 6 dni čistý zisk pre vás z minimálnym až žiadnym rizikom môžme sa dohodnúť aj o tom.

  Načo použijem investíciu 

  Investícia bude použitá na marketing a začatie tvorby Punkwall

  Existuje aj možnosť zakúpenia punkerov v úplnom začiatku kde samozrejme bude zľava 

Fotogaléria

Diskusia