pre podnikateľov aj obyčajných ľudí

Cena: 200 000 €
Lokalita: Európska únia
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 16. November 2023
 • Dobrý deň,
  Jedná sa o nový a jedinečný projekt. Žiadny podobný neexistuje a preto bude dosť ťažké takto v skratke to vysvetlť. Jedná sa o 4 rôzne časti jedného projektu.Samozrejme ide o plne automatizovaný projekt.Našim cieľom je spojiť Európske krajiny a Projekt bude pomáhať obyčajným ľuďom (bezplatne) ako aj podnikateľom a to konkrétne v sektoroch : autodoprava,stavebnáctvo,hoteliérstvo a gastronómia.
  Pre podnikateľov sa bude jednať o cenovo dostupnú možnosť rozšírenia ich podnikania. 
  Portál Prepravuj: 
  Každý jeden z vás potreboval prepraviť niečo veľké alebo sa musel odsťahovať ďalej od domova.
  Pre príklad použijeme Jožka Mrkvičku. Jožko sa chcel presťahovať z Košíc do Prahy. Okrem toho, že musí presťahovať len seba a svoju rodinu je potrebné presťahovať všetko hmotné či materiálne. A tak zavolá do prvej prepravnej spoločnosti, ktorá mu dá ponuku, že ho presťahuje za sumu napr 5000€. Suma je fajn, ale čo ak by to niekto presťahoval lacnejšie? a tak sa jožko rozhodno obvolať ešte pár firiem. Neuspeje a nakoniec využije možnosť číslo 1 a teda za sumu 5000€. Otázka znie koľko spoločností Jožko Mrkvička zvládol osloviť?? A tu prichádza portál prepravuj.
  Jožko zadá na portál svoju žiadosť o presťahovanie spolu s dátumom, fotografiami a podrobnými informáciami. Ako prvá sa Prihlási spoločnosť XXXX, ktorá navrhne že za sumu 5000€ presťahuje Jožka. Avšak jedná sa o "dražbu" a teda jožkova ponuka stále ostáva aktívna. Do toho sa zapojí spoločnosť YXY, ktorá zistí že Jožka dokáže presťahovať za 4000€. Každý záujemca, ktorí bude chcieť Jožka Mrkvičku presťahovať po prvej ponuke môže dať ponuku, ktorá bude minimálne nižšia o 10 a viac €. Nakoniec sa zapoja ďalšie spoločnosti do Jožkovho presťahovania a konečná suma bude Napr 3000€. Jožko nemusí obvolať niekoľko stoviek spoločností, ktoré ponúkajú danú službu ale len využije náš portál a to úplne zadarmo. Prepravcovia samozrejme pri dobre logistike zoberú aj zákazku smerom späť a tak je možné, že dokážu ísť až " pod cenu".
  Výhody pre Jožka, stačí zadať dražbu, ktorá je zdarma a už len čakať na výsledok. Po skončení dražby bude Jožko Mrkvička upovedomený o tom kto to zvíťazil, koľko bude služna stáť a rovnako tak aj názov spoločnosti a kontaktný údaj.
  Výhoda pre prepravné spoločnosti: Možnosť trasovania priamo na portály, cena balíka je dostupná aj dopravcovi s jedným autom, podpora 24/7 na riešenie problémov.
  Samozrejme prepravu môžu zadávať ako aj pežný ľudia tak aj podnikatelia.

  Odychuj:
  Je projekt opačného princípu ako prepravuj.
  Je to služba určená pre hoteliérov ako aj poskytovateľov akéhokoľvek ubytovania a samozrejme aj obyčajných ľudí ( bezplatne).
  Modelová situácia. Jožko Mrkvička je majiteľ hotela v Belianskych Tatrách. Ako majiteľ má priemernú vyťaženosť hotela na úrovni 23% ( celoročne). V obdobiach ako je jeseň alebo jar je však väčšinou hotel prázdny. V hoteli však musí byť personál neustále, stále sa musí starať o chod zariadenia a mať v práci zamestnancov ako keby sa príde ubytovať náhodou 100 poľských turistov. To znamená, že hotel vykonáva stratu. No Jožko ako majiteľ hotela sa rozhodne zakúpiť jeden z báličkou na portály oddychuj ( 50€ mesačne) a začne ponúkať všetky izby na najbližší víkend. Na začiatku si vyberie od akej sumy dražba začne nakoľko každý hotel má paušálnu réžiu na danú izbu. Vyberie si napríklad, že na víkend o 11.3 do 14. 3 ponúka ubytovanie na víkend. Takto nahrá spolu až 11 izieb. Každá izba sa začne dražiť na sume 30€ a rôzny ľudia ju vydražia za sumu od 40 do 70€ za izbu. Takže dokopy v priemere dostane za 11 izieb 605€. Samozrejme pri šikovnosti hoteliera či ubytovateľa dokáže zarobiť na doplnkových službách ako gastronómia, wellnes a podobne. Takže dajme tomu aj s gastrom si Hotel Jožka Mrkvičku za víkend zarobil 1 500€ oproti tomu, že by bol hotel prázdny. Počet dražieb za mesiac, deň či týždeň je neobmedzený.
  Bežný človek má prístup na portál zdarma a samozrejme si môže dražiť toľko pobytov koľko bude chcieť.
  V danom prípade Ubytovacie zariadenie platí len mesačný poplatok a nie žiadne percentuálne provízie ako v iných ubytovacích platformách. 
  Výhody? Vyťaženosť ubytovacích zariadení sa zvýši. Aj keď za menej, ale lepšie ako prázdne.

  Zvyšok portálov či detajlnejšie informácie rád vysvetlím po telefóne či prostredníctvom elektronickej komunikácie či audivizuálnom a osobnom stretnutí.


  Projekt je unikátny z hľadiska, že nič podobné ešte neexistuje. Budene číslo jedna v Európe a preto potrebujeme práve vás.

  Projekt zarába z predaja "balíčkov" podnikateľom, živnostníkom, majiteľom ubytovacích priestorov.

  Na akú cenu momentálne hodnotím náš projekt? 
  Projekt respektíve momentálna valorizácia je diskutabilná. Ak sa pozrieme len na slovenský trh a to, že zazmluvníme len 8% z daného sektoru a teda bavíme sa o jednom projekte zo 4 tak by mal ročný obrat dosahovať cca 500 až 600 tisíc eur. Nakoľko sa jedná o 4 ks " portálov" tak suma by mohla byť na Slovensku cca na úrovni 2 miliónov eur. Takže spoločnosť si cenním vysoko a kto pochopí víziu a už vykonanú prácu, tak pochopí aj hodnotu spoločnosti.

  Čo očakávam od investora?
  Od investora očakávam pomoc z vylepšením celého projektu, pomocť v oblasti marketingu a rovnako tak aj rovnocenného partnera, ktorý bude oddaný projektu. Samozrejme akceptovať budem aj investora, ktorý bude chcieť investovať len finančné prostriedky.

  Ako budem ručiť investorovi?
  Ako zabezpečenie ponúkam investorovi Notársky overenú zápisnicu o dlhu mňa aj ako fyzickej osoby. Rovnako tak prehľad o všetkých transakciách či o každom pohybe peňazí.

  Momentálne máme vymyslený celý chod projektu. Máme vytvorenú komplet grafickú vizualizáciu projektu a tak isto máme všetko graficky vyriešené. Náš super It technik dokáže každý jeden "portál" sprevádzkovať do 2 mesiacov. Rovnako tak máme nastavené odmeňovanie pre našich obchodníkov. Momentálne ideme žiadať o zapísanie na ochranu značky v rámci EU.,

Fotogaléria

Diskusia