KRYPTOMENY : Trading alebo HYH = (High Yield Holding)

Cena: 7 000 €
Lokalita: Nitriansky kraj
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 26. Máj 2022
 • KTO SOM


  Volám sa Santiago Krásny ale všetci ma prezývajú Santy. Som Trader s kryptomenami a som naozaj viac ako priemerný obchodník vyznám sa v tom čo robím a milujem to. Mám skúsenosti s celým kryptopriestorom už nejeden rok. Poznám celkový trh a okrem tradingu kryptomien sa význam v týchto oblastiach krypto sféry = (HYH, DAO, NFT, Swap, Staking, Mining a poznám platformy ktoré málokto pozná na nákup nových krypto projektov ešte vo fáze predpredaja a viem vybrať projekt ktorý poletí TO THE MOON po ukončení presale fáze). Celkovo poznám veci v krypto svete, ktoré skoro nikto nepozná a mám prehľad o tom čo je zisková príležitosť a čo nie. Moja hlavná činnosť je ale KRYPTO TRADING a HYH. Skoro 7 mesiacov som vyvíjal (sám programoval) vlastné indikátory na platforme TradingView v jazyku Pinescript. Skúšal ich a testoval tak aby boli mojimi svetelnými sprievodcami na ceste za ziskami a profitom.
  ,,Money from space" 
  HYH = High Yield Holding (Držanie kryptomeny s vysokým výnosom) Celkové vysvetlenie tochto krypto zázraku nižšie.


  PREČO HĽADÁM INVESTORA - INVESTORKU ?


  Pred mesiacom  sa mi stala nepríjemná vec, ktorú som nečakal. Rozbil sa mi nakomplet IPad v ktorom som mal zálohu prístupových ochranných údajov na môj účet, kde mám všetok kapitál na obchodovanie a zisky z jedného mesiaca. Platforma Binance, ktorú používam na Trading má support veľmi komplikovaný a odpovede chodia reálne možno raz do 10 dní. Musel som odoslať znova svoje osobné údaje a prechádzam znova procesom kompletného overenia. Bude to trvať ešte niekoľko týždnou týmto tempom. Keby sa mi nestala táto vec nikdy by som nehľadal investora pretože už jedného mám úžasnú pani z Holandska s ktorou spolupracujem už dlho ale v rámci Tradingu kryptomien. Je naozaj trpezlivá a veľmi dobrý človek. A ona tam má peniaze takisto. 
  Takže možno teraz máte príležitosť vstúpiť spolu somnou do sveta kryptomien a jeho ziskov ak budete mať dôveru a vnútorný pocit investovať práve do mňa


  ČO PONÚKAM 

  Ponúkam dve alternatívy HYH alebo Trading

  HYH = (High Yield Holding) : Takže jedná sa v princípe o veľmi jednoduchú vec ale reálne veľmi málo ľudí v krypto svete hlavne v rámci Česka a Slovenska pozná tieto veci do detailov ak ich vôbec pozná. Ak nemáte traderské znalosti cit pre príležitosť a celkové znalosti o krypto svete tak je to nebezpečné. 
  Primcip fungovania =  Poznám viacej platforiem na HYH ale mám svojich TOP 5. Princíp je jednoduchý nakúpite kryptomenu danej platformy vložíte ju do svojej krypto peňaženky a držíte ju tak dlho ako uznáte za vhodné a každých 15 alebo 30 minút podľa projektu vám chodia percentuálne výnosy z držania . Pozor bavíme sa o 1000 až 10000 % APY (ale v prípade ak držíte kryptomenu celý rok a ak cena kryptomeny nespadne čož je prakticky nereálne takže reálne vám viem povedať ja koľko a ako to vychádza v rámci percentuálneho profitu). Tieto projekty majú svoje kalkulačky výnosov čím dlhší čas držania tým väčšia šanca zarobiť väčšie až obrovské percentá. 

  Čo treba vediet a zohľadniť  = 

  1. Budúca cena projektu (predpokladaná cena v budúcnosti väčšinou je nižšia na úkor veľkých percent ktoré dostávate) 

  2. Zístit celkový hype projektu a trhovú kapitalizáciu

  3. Urobit kompletnú Trading Technickú Analýzu danej kryptomeny aby sme mohli určiť približný smer ceny a vedeli správne kalkulovať 

  4. Celková vízia a vzhľad projektu 

  Tieto štyri elementy ako ich nazývam ja sú dôležité nato aby ste mohli s týchto typov platforiem dlhodobo profitovať. Ja ovládam všetky tieto 4 elementy takže viem skoro 100% určiť čo vám môžem ponúknuť v rámci vášho zárobku na tomto type ziskového zázraku. Podľa mňa osobne toto bude nový typ projektov čo spôsobí Boom v kryptomenách v najbližších mesiacoch či rokoch podobne ako NFT alebo najnovšie (Move to earn) krypto aplikácie kde zarábate obyčajným chodením a na zvýšenie svojich zárobkov si kupujete NFT topánky ktoré majú výhody ako zdvojnásobenie vašich reálnych krokov atď. 

  Výška investície = 

  1.Minimálna výška investície  je 3000-6000€ 
  2.Optimálna výška investície je 7000-10000€
  3.Perfektná výška investície je 12000€ a viac 

  Časy a výnosy  = 

  SYSTÉM   3 6 9

  Vytvorenie spísanie zmluvy na buď

  3 mesiace (presne 93 dni) 

  Výnos pre vás z vášho vkladu  = 30% + vklad

  6 mesiacov (presne 186 dni) 

  Výnos pre vás z vášho vkladu  = 80% + vklad

  9 mesiacov (presne 279 dni) 

  Výnos pre vás z vášho vkladu = 150% + vklad

  Po ukončený jednej zo zmlúv sa kryptomena a všetky jej výnosy predajú na swapovej zmenární za doláre a následne vám bude vrátení vklad a zisk buď na váš bankový účet alebo v krypto dolároch (USDT, BUSD...)  na peňaženku ktorú mi zadáte . Do 48 hodín od predaja na zmenární. 2 dni pre istotu ale reálne hneď ako to predám. 
  Ja budem zarábať také isté percentá ako vy keďže ideme 50 na 50 . Ale hore uvedené ziskové percentá sú váš čistý zisk mimo môjho zisku. 
   
  Výhody výšky investície :

  1. Od 3000 do 6000€ vklad. Zisky hore uvedené 

  2. Od 7000 do 10000€ vklad . Zisky o 5% vyššie pre 6 a 9 mesiacov  ( 6 mesiacov zisk 85% , 9 mesiacov zisk 155%)

  3. Od 12000€ a viac . Zisky o 10% vyššie pre 6 a 9 mesiacov ( 6 mesiacov zisk 90% , 9 mesiacov zisk 160%)

  Percenta pre vás nazvyš pri vyšších investíciách odoberám zo svojho zárobku. 

  RIZIKO = 12% (je to riziko v rámci zmluvy ale reálne už po prvom mesiaci ziskového držania a stability + - ceny sa riziko stráca a ďalej to vyrovnávajú samotné percenta APY)

  Moja podmienka = 

  Musíte pochopiť že sa musím takisto chrániť takže buďem používať moju krypto peňaženku kde budem držať kryptomeny HYH projektov  a budú prichádzať výnosy.  Kedykoľvek môžem urobiť screenshot obrazovky a budeme kedykoľvek v kontakte. Jedine čo chcem je aby som bol spokojný ja a aby ste boli spokojný vy.  A zároveň to musím manažovať poprípade swapnúť na iný projekt za nejaký čas a tak.
  Čisté čestné pozitívne inteligentné jednanie. Nemám naozaj záujem niekoho oberať o peniaze. Mám záujem o obojstranné dávanie .Tak aby sme boli štastný a spokojný obaja. Pretože to je jediná cesta k úspechu !  

  TRADING KRYPTOMIEN =

  Ďalšia možnosť akú som schopný ponúknuť je Trading Kryptomien. Ako som spomínal som viac ako priemerný obchodník. Moje indikátory sú vyšperkované a naozaj som sa na nich nadrel kým som ich vytvoril tak ako som potreboval cítil a videl v hlave.  Prežili dokonca 2 velké pády poklesy v krypte bez toho aby to s nimi zatriaslo . Obchodujem manuálne Short aj Long pozície. Indikátori mám nastavené tak že mi prichádzajú signály priamo na môj email pre LONG alebo SHORT pozíciu. Timeframe  3 MIN 15 MIN 1H alebo pre dlhodobejší SPOT obchod 4H.   
  Používam z vačšej časti kapitálu SPOT Trading a ďalej FUTURES Trading a dopĺňam to HYH

  Rozloženie investície nazývam TRILLIANT 

  Spot Trading = 70% z kapitálu 

  Futures Trading = 15% z kapitálu 

  HYH = 15% z kapitálu 

  Minimálny kapitál do Trilliantu = 7000€

  Minimálny čistý zisk pre vás mesačne = 9% 

  (Jedná sa o minimálny zisk v rámci zmluvy pre vás ale často býva väčší podľa môjho stráveného času) 

  Minimálne obdobie zmluvy 6 mesiacov maximálne obdobie 18 mesiacov. Potom podľa dohody. Po ubehnutí času zmluvy sa vráti vložený vklad buď na váš bankový účet alebo v kryptomenách. Ak sa bude jednať o kryptomeny na konci si spíšeme zmluvu že som vám odovzdal požadované množstvo vloženého vkladu ale v kryptomenách. Aby som bol okey aj s týmto

  Ako to bude fungovať po investícii to sa dohodneme v rámci komunikácie ale výplaty ziskov budú na mesačnej báze. Najlepšie každých 29-31 dní. 

  RIZIKO = 7 % (Je to riziko v rámci zmluvy ale reálne mizne po prvom mesiaci úspešného obchodovania)

  Moja podmienka = 

  Môj účet na zmenární FTX keďže Binance mám zamknutý  potrebujem sa hýbať a nebyť obmedzovaní inak nedokážem pracovať. Bolo by to aj tak komplikované sa vás stále pýtať kedy môžem vstúpiť na váš účet neviem si to predstavit. A ďalej musel by som mať 100% dôveru že mi vyplatíte zisk. Pretože kto by mi veril že na vašom účte som obchodoval ja a chcem svoj zisk . Dúfam že to chápete ako to myslím.

  Na hlavnom obrázku je jeden z 3 hlavných signálnych mojich indikátorov MAIN = vyzerá jednoducho ale vnútorný kód je komplikovaný je navrhnutý spojením troch zložiek ktoré sa ale zapínajú teda vytvárajú signál iba za určitých podmienok vnútorného kódu. Signal sa zapne a príde mi na email vždy po uzavretí sviečky a splnení podmienok vnútorného kódu . Používam 3 čiselné kombinácie na Trading s týmto indikátorom. Dole sú dva moje pomocné osobné indikátory ktoré používam na upresnenie . Ešte mám 2 hlavné na inom princípe a spodné používam rovnaké sú na upresnenie ako som spomínal.

  Koho hľadám ja 

  Hľadám pozitívnu inteligentnú ženu alebo muža ktorý má záujem sa spolu somnou a s mojou pomocou dostať do sveta kryptomien. S reálne stanoveným rizikom reálnou zmluvou a reálnym krypto obchodníkom. Hľadám normálny ľudský prístup možno neskôr aj na kamarátskej báze. Dôvera na oboch stranách a bude mi cťou vám ukázať čo viem a vytvoriť vo vás pocit istoty vo svete kde dnes už nemá istotu skoro vôbec nič. Ale svet online svet financií alebo akcii alebo komodít alebo kryptomien alebo forexu je práve ten svet ktorý tu bude aj keď vonku bude akákoľvek kríza. Moje indikátori v rámci Tradingu dokonca fungujú takisto na všetky trhy ale nie som robot takže som si vybral smer môjmu srdcu a duši najbližší a to je svet  kryptomien. Som otvorený akejkoľvek komunikácii.
  Prosím ak budete náhodou volať predtým mi napíšte SMS v tvare Investcom . Aby som vedel o čo sa jedná Ďakujem 

   

Fotogaléria

Diskusia