Investovanie ná ťažbu kryptomen

Cena: neuvedená
Lokalita: Bratislavský kraj
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 02. Január 2021
 • Hľadám investora ná investovanie ná zakup nových grafických kart 3000 série od NVIDIA pre ťažbu kryptomen - ETH (Ethereum).

  Už dávno sa zaujímam tým biznisom, ale od 2008 roku vždy sa považoval ako biznis z veľkým rizikom. Ták som sa do toho vtedy nepustil, aj finančne ná to sa nepodarilo.

  Rok 2020 všetko zmenil, teraz kvôli COVID-19 riziká sa zmenili, a ťažba, ako aj ine IT-proekty, ná moj názor, stály najmenej rizikové v tomto nestabilnom svete. Aj vstupajúca cena Bitcoinu na 500% za 2020 rok začala novu tendenciu a perspektívy v tomto biznise.

  Nie jde o obchodovanie kryptomen, ale o ich stvorenie. Na obrázku su moje rigy, ktoré som mohol si dovoliť zobrať. Na praktike vidím ako ten biznis sa oplatí. Ale oplatí sa skôr, ako reštaurácie á obchody, ktoré už koľko krát sa zatvárali a obmedzovaly sa kvôli opatreniam, na ktoré každý občan má svoj názor, a pravda dakde inde.

  Ale viem aj iné zložité situácie, kedy sa tó môže neoplatít, preto nechcem klamať že všetko tam ták luxusné, ale ná taku situáciu mám plán B, za ktorim môžem prehodiť ten biznis do iného štátu, kde sa to oplatí kvôli lacnejšiej elektrine. Tó jé taká flexibilita, kvôli akej sa da vyhnúť zkrachovaniu takého biznisu.

  Nechcem tú písať biznis plán, lebo v tomto biznise nedasa tó všetko počítať kvôli veľkej volatilnosti, ale vychádza že oplatisa ná 100% približne za 16-24 mesiace aj keď nepočitat hmotnú cenu kúpených GPU a zariadenia.

  Hľadám investora, ktorý bude najprv ako kamarát, lebo v tomto svete nevšetko rešia peniaze, ich hodnota a počet, ale aj dobrá nálada, dôvera (čo som všimol že ná Slovensku oná chýba), a prognozovane riešenia.

  Prečo investovať do ťažby? Teraz hodnota peniaz veľmi sa znížila, a ešte sa zníži naďalej, nikto už nemá istotu že opatrenia nedotknu sa jeho biznisu. Chcem aby investor to zobral ako nejaký experiment, lebo ja neľúbim sľubovať tó, čo nemôžem splniť na 100%, ale dúfam a verím že to bude splnené na 200%.

  Ďakujem pekne.

Fotogaléria

Diskusia