INVESTOR pre novostavby RD

Cena: 750 000 €
Lokalita: Prešovský kraj
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 19. August 2021
 • Dobrý deň.

  Sme stavebno-obchodná spoločnosť,  ktorá hľadá investora alebo tichého spoločníka na financovanie developerských projektov na východnom Slovensku, prevažne však v Prešovskom kraji. Jedna sa o výstavbu rodinných domov, ale aj menších bytových domov, kde by naša spoločnosť, ako generálny realizátor  zastrešila projekt, povolenia, materiál, prácu a kompletný manažment stavby. Projekty by sa realizovali v nami známych a poslednú dobu odsledovaných lokalitách, kde je vo veľmi blízkej budúcnosti predpokladaný prísun nových obyvateľov a teda potenciálny staviteľský rast.

  Máme dlhoročné skúsenosti so stavebníctvom typu rodinné domy, malé bytové domy a budovy občianskej vybavenosti. Vieme poskytnúť príslušné referencie. Disponujeme kapacitami aj vybavením stavby. Takisto spolupracujeme s viacerými obchodnými partnermi (subdodávateľmi), kde máme dodávku služieb a tovarov garantovanú.

  Oceníme možnosť podieľať sa na takýchto projektoch a chuť investovať do rozvoja rozšírenia zastavaných plôch novostavbami.

   

  Pre prípadný záujem o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na:

  mobil: 0910 462 635

  email: tpb.invest.projekt@gmail.com

   

  S pozdravom a prianím pekného dňa Tomáš

Fotogaléria

Diskusia