Hľadáme investora na dokončenie portálu

Cena: 10 €
Lokalita: Bratislavský kraj
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 08. November 2017
 • Dobrý deň

  ponúkame pre investora spoluprácu formou joint venture. Ide o investiciu na dokončenie upratovacieho portálu vo výške 10-15 tis. euro.

  Portál sa volá Rabacca a našim plánom  je pomôcť klientom s upratovaním a starostlivosťou o ich domácnosť. Napriek tomu že na trhu existujú spoločnosti zaoberajúcim sa upratovaním, venujú sa hlavne službám pre iné firmy.V súčasnosti neexistuje na Slovensku rezervačný portál ktorý by ponúkal jednoduché a rýchle sprostredkovanie upratovania medzi domácnosťami a ľuďmi ktorí chcú upratovať za prijateľné ceny. Pomocou internetového portálu rabacca.com chceme presvedčiť  zákazníkov na jednoduché objednávanie takýchto služieb. Cez nás si zákazník môže dať upratať domácnosť, umyť okná, alebo vyžehliť bielizeň za pevné ceny. Objednávku, platbu a hodnotenie služieb  robi cez  internet. Svoje objednávky, platby a faktúry uvidí v prehľadných štatistikách po prihlásení sa do svojho účtu.
  Vývoj sme začali pred pol rokom v trojčlennom týme a oproti konkurencii máme výhodu v podobe funkčného portálu pre sprostredkovanie upratovacích služieb. Aktuálne sa venujeme dokončeniu rozrobeného portálu a po overení našej myšlienky budeme pokračovať vo vývoji mobilnej aplikácie, marketingu a expanzie do ďalších miest. Investor svoje peniaze zhodnotí pri budúcom predaji spoločnosti.“

  Momentalnu podobu portalu si mozete pozriet na www.rabacca.uniqino.sk

  V pripade otazok som vam kedykolvek k dispozicii na beno@markline.sk

Fotogaléria

Diskusia