Hľadám investora pre startup / aplikáciu, ktorá zmení využívanie automobilov

Cena: 70 000 €
Lokalita: Bratislavský kraj
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 08. November 2019
 • Zuzka potrebuje auto na víkend, no nemá peniaze na nové a nechce sa ani viazať na 2 roky dopredu lízingom, pretože auto využíva iba pár dní v mesiaci.

  Na druhej strane je Marek, ktorý má vlastné auto, no keďže chodí do práce pešo, využíva ho maximálne raz za týždeň a časom zbytočne stráca svoju hodnotu. Navyše potrebuje peniaze na hypotéku.

  Riešením je CarEverest - portál na zdieľanie vozidiel medzi ľuďmi.

  Zuzka si otvorila apku CarEverest, cez mapu našla Marekove auto, ktoré je k dispozícií na prenájom a parkuje neďaleko nej, nabila si kredit a jedným kliknutím si auto prenajala bez zdĺhavého vypisovania papierov. 

  Marek je zas štastný, že doslova bez práce mu jeho auto zarába.

  A ako môžete CarEverest využívať aj vy ?

  Zakúpte si ľubovoľný kredit podľa toho, ako často auto potrebujete a aký máte rozpočet, vyplňe profil, cez mapu nájdite najbližšie vozidlo k vám v ľubovoľnej kategórií, či dnes potrebujete karavan, osobné auto, dodávku alebo motorku a dohodnite si miesto a čas vyzdvihnutia a vrátenia.

  Majte každý deň nové auto kdekoľvek na Slovensku bez toho, aby ste sa museli viazať, či kupovať nové, ktoré by už prvý rok stratilo tretinu hodnoty. 

  S CarEverest je mať stále nové auto a ušetriť také jednoduché.

  ----

  Tento začínajúci startup hľadá investora na dorealizovanie myšlienky zdieľanej ekonomiky a ponúka systém car sharingu, ktorý nie je nikde inde vo svete.

  Minimálna investícia na 1 osobu je 10 000€, až do 70 000€.

  Zhodnotenie 110% a následne 10% doživotný podiel.

   

Fotogaléria

Diskusia