Hľadám investora pre projekt chatovej zástavby v Nízkych Tatrách

Cena: 125 000 €
Lokalita: Žilinský kraj
Kategória: Hľadám investora
Dátum pridania: 23. Február 2020
 • Hľadám investora pre zafinancovanie 125 000€ na projekt vystavby chatovej oblasti s kolibou pre stravovanie ,kde sa jedna o pozemok o rozlohe cca5000m2 na ktorom by vyrastlo približne 8 jedno a dvoj podlažnych chát + koliba restaurant +kidsfun zona a mnoho dalších doplnkov. Chaty by boli určene na jednotný predaj konečnemu spotrebitelovi kde by vznikol  prvotny zisk a navrat investicie, druhou fazou zisku by bolo ponechanie pár chát na (naše) ubytovavanie spolu s kolibou pre tvorenie dalšieho a dlhodobeho zisku .
  Investorovy ponukam 10% s predaja 
                                      5% dlhodobo s ubytovania a tržieb koliby.

  Lokalita: Lipt.mikuláš ,Liptov , Nízke Tatry 
  Okolie : Jasná Nízke Tatry,Demänovská dolina, Jaskyne, Aquapark tatralandia ,Dom hore nohami ,Liptovská Mara, Gino paradise Bešeňová a mnoho dalších atrakcii.

  Viac info rád poskytnem: mpchalets@gmail.com

  Chalety ponúkame ako investičnú nehnuteľnosť, o ktorej správu a prevádzku sa postaráme. Budúci vlastník získava výnos z prevádzky chaletu (odhad cca. 4% p.a.), a zároveň profituje aj z dlhodobého rastu ceny nehnuteľností v tejto jedinečnej turistickej lokalite.  Samozrejmosťou je možnosť vlastníka využívať chalet aj pre vlastný oddych s rodinou a priateľmi.

Fotogaléria

Diskusia