Skladový priestor k prenájmu na Bojnickej ul. v Bratislave

Cena: 4 €
Lokalita: Bratislavský kraj
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: 274 m2
Dátum pridania: 10. Septemper 2020
 • Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 274 m2 na Bojnickej ul. v Bratislave. Sklad je temperovaný, má svetlú výšku 6 m, má elektrickú sekčnú bránu s nakladacou rampou a nosnosť podlahy má 5 ton/m2. Priestor je napojený na poplašný systém, nachádza sa v stráženom areáli s dobrou polohou a veľmi dobrým prístupom na všetky smery. Bezproblémový príjazd pre nákladnú a kamiónovú dopravu. Priestor je možné využívať aj na obchodno-skladovacie, prípadne obchodné účely.

  Cena nájmu je 4,58 € / m2 / mesiac + el. energia paušálne 0,45 € / m2 / mesiac + teplo a správa budovy paušálne 0,64€ / m2 / mesiac. K cenám bude pripočítaná príslušná DPH.

  Sprostredkovateľskú odmenu pre realitnú kanceláriu neplatíte.

  Kraj:Bratislavský kraj,   Okres:Bratislava III,   Obec:Bratislava-Nové Mesto,    Ulica:Bojnická

  Rozrastáme sa - otvárame nové pobočky - prijímame nových realitných maklérov a finančných poradcov - najvyššie provízne a rozdielové odmeny na trhu. Dosiahnuteľný kariérny a provízny rast. Pre viac informácií kontaktujte makléra. 

  Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť.

  Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte.

  Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese. Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia