Na predaj PRIEMYSELNÝ AREÁL

Cena: neuvedená
Lokalita: Nitriansky kraj
Rozloha pozemku: 10 087 m2
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: 2 467 m2
Dátum pridania: 11. Septemper 2020
 • Kraj:Nitriansky kraj     Okres:Topoľčany   Obec:Horné Obdokovce            Ulica:Hlavná

  Priemyselný areál, Horné Obdokovce - Obsolovce - nachádza sa medzi mestami Nitra (25 Km)Topoľčany (13 Km)Hlohovec (23 Km) a Piešťany (24 Km). Napojenie na diaľnicu D1 je cez Hlohovec a Piešťany. Park je situovaný priamo pri cestnej komunikácii a je bezproblémovo dostupný ako osobnou tak nákladnou dopravou.

  Plocha: úžitková 2 467 m2, pozemok 10 087 m2.

  Nehnuteľnosť sa skladá s výrobnej haly, kancelárskych priestorov, zázemia pre zamestnancov, skladových priestorov, oddelenej skladovacej haly s chladiarenskou časťou, nákladnej rampy a viacerých obslužných priestorov rôznej veľkosti.

  Budovy sa v minulosti používali na výrobu a skladovanie potravinárskych výrobkov - tomu zodpovedá aj ich hygienický a stavebný štandard.

  V objekte je nainštalovaná vzduchotechnika a plynové kúrenie. Budovy sú v dobrom stave. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: skeletová, stavba železobetónová konštrukcia, vyplnená pálenou tehlou - hlavná hala. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a skružová studňa s technickou vodou. 

  SIETE

  a) Plyn – kapacita nie je obmedzená iba priepustnosťou potrubia.
  b) Voda – 10l/s prietok, to jest nepretržite. (36m3/hodinu) mestský vodovod, na pozemku je skružová studňa s vodou na technické použitie.
  c) Elektrika (momentálne 40A istič na 3 fázy) - možnosť navýšenia na 90kW

  d) výška hlavnej haly - 595 cm po rám strechy
  e) celková svetlá výška - 830 cm

  Kúrenie a teplá voda: Je možné vymeniť plynové kotle za novšie a výkonnejšie typy. Zároveň je potrebné vymeniť zásobník teplej vody za väčší podľa potreby.

  Inštalácia a rozvody sú postačujúce a netreba ich meniť. Septik I - 94,99 m3,  Septik II - 56 m3.

  Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia