Na predaj budova potravinárskej výrobne Most pri Bratislave

Cena: neuvedená
Lokalita: Bratislavský kraj
Rozloha pozemku: 1 495 m2
Zastavaná plocha: 390 m2
Úžitková plocha: 390 m2
Dátum pridania: 02. December 2017
  • Ponúkame vám na predaj polyfunkčný objekt v súčasnosti využívaný na potravinársku výrobu - pekáreň a sklad. Budova má 1 nadzemné podlažie, zastavaná plocha je 390 m2. Stavba je postavená na pozemku o rozlohe 1495 m2, vo vlastníctve Slovenskej republiky s možnosťou odkúpenia. Ročné nájomné pozemku je cca 1500 €.

    Stavba bola pôvodne skolaudovaná v r. 1987 ako maloobchodná predajňa. V roku 2004 prebehli stavebné úpravy na výrobňu múčnych polotovarov. Budova spĺňa prísne hygienické predpisy. Stavba pozostáva z výrobne o rozlohe 146 m2, chladiaceho a mraziacieho boxu, vývarovne a kysárne so vzduchotechnikou, baliarne, 2 samostatných kancelárií, samostatných skladov, 2 samostatných expedičných rámp, samostatnej kotolne, šatní a hygienických priestorov pre zamestnancov. Budova je klimatizovaná, má samostatnú čističku odpadových vôd, múčne silá. 

    Budovu je možné prevziať aj ako celú firmu, vrátane výrobného programu, zmluvných odberateľov a celého vnútorného vybavenia. Kompletný zoznam je na vyžiadanie v RK. Budovu je okrem aktuálneho využitia možné využiť aj ako výrobňu lahôdok, iných pekárenských výrobkov, koláčov, prevádzku na spracovanie mäsa a výrobkov z neho, lahôdky, vhodná je aj ako maloobchodná predajňa. Budova je vo vlastníctve firmy, s možnosťou odpočtu DPH.

    Budova sa nachádza v tichej ulici, v zástavbe rodinných domov, v blízkosti školy a škôlky. Obec Most pri Bratislave je od Bratislavy vzdialený len 10 km.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia