K prenájmu skladovo-výrobné priestory na Vinárskej ul. v Lužiankach

Cena: 4 €
Lokalita: Nitriansky kraj
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: 1 120 m2
Dátum pridania: 10. Septemper 2020
 • Ponúkame Vám na prenájom skladovo-výrobné priestory o výmere 1.120 m2 s kancelárskym zázemím na Vinárskej ul. v Lužiankach. Priestor sa skladá z dvoch nadzemných podlaží, pričom na 1. NP je skladovo-výrobná plocha o výmere 1.005 m2 a na 2. NP kancelárska plocha o výmere 115 m2. Sklad má svetlú výšku 10 m, nosnosť podlahy 5 ton/m2, elektrické sekčné brány o rozmere 3600 mm (v) x 3000 mm (š) a 4600 mm (v) x 3000 mm (š). Možnosť otáčania kamiónov. Priestor má dobrú polohou s veľmi dobrým prístupom a bezproblémovým príjazdom pre nákladnú a kamiónovú dopravu.

  V prípade záujmu zo strany nájomcu o drobné úpravy priestorov je možné navrhnuté zmeny konzultovať a upraviť podľa požiadaviek.

  Cena nájmu je 4,85€ / m2 / mesiac + energie (podružné meranie - záloha). K cenám bude pripočítaná príslušná DPH.

  Kraj: Nitriansky kraj,  Okres:Nitra,   Obec:Lužianky,  Ulica:Vinárska.

  Sprostredkovateľskú odmenu pre realitnú kanceláriu neplatíte.

  Rozrastáme sa - otvárame nové pobočky - prijímame nových realitných maklérov a finančných poradcov - najvyššie provízne a rozdielové odmeny na trhu. Dosiahnuteľný kariérny a provízny rast. Pre viac informácií kontaktujte makléra. 

  Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť.

  Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte.

  Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese. Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia