Predaj jedáleň, bufet, možná predajňa, Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena: neuvedená
Lokalita: Bratislavský kraj
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: 303 m2
Úžitková plocha: 303 m2
Dátum pridania: 02. December 2017
 • Na predaj nebytový priestor so zabehnutou prevádzkou reštaurácie a bufetu v Devínskej Novej Vsi. Celková podlahová plocha prevádzky je 303 m2. 

  Prevádzka je umiestnená na prízemí osempodlažného panelového bytového domu. 
  Z dispozičného hľadiska je priestor členený nasledovne: obchodná-prevádzková miestnosť, jedáleň, varňa, komunikačné priestory, sklady, 3x chladiareň, kancelária a sociálne zázemie obsahujúce 5x WC, 4x umývareň.
  Vnútorné vybavenie priestoru tvoria rozvody teplej a studenej vody, kanalizácie a elektro. Vykurovanie priestoru je ústredné s centrálnym zdrojom tepla. Podlahy sú upravené keramickou dlažbou, povrchy stien sú striekané omietky, vo WC, umývarni, vo varni a v chladiarenských priestoroch je obklad. Zariaďovacie predmety v sociálnych priestoroch 5x misa WC, 4x umývadlo, 1x sprcha, vo varni je 4x drez, v obchodných priestoroch je predajný pult.
  Priestor je chránený zabezpečovacím systémom.

  Budova bola skolaudovaná v r. 1988. Priestor prevádzky bol kompletne zrekonštruovaný v r. 2016. Boli menené el. rozvody, rozvody vody, nové podlahy, obklady, okná, dvere a zariadenie interiéru. Kuchyňa tiež prešla rekonštrukciou, sú v nej nové spotrebiče a zariadenia.

  Priestor reštaurácie s bufetom je možné využiť aj ako predajňu pizzeriu alebo maloobchodnú predajňu napr. potravín. Nachádza sa v blízkosti ubytovní Volkswagenu s viac ako 2500 ubytovanými nájomníkmi. V blízkosti je plánovaná bytová výstavba. 

  Cena za prevádzku je dohodou. S možnosťou odpočtu DPH. Priestor je možné čiastočne financovať aj z podnikateľského úveru.

  Pre dohodnutie termínu obhliadky prosíme kontaktovať výlučne realitného makléra Ingrid Urbanovú tel: 0944 056 271.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia