Pozemok na podnikateľské aktivity o výmere 15 471 m2 v Stupave

Cena: 69 €
Lokalita: Banskobystrický kraj
Rozloha pozemku: 15 471 m2
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 10. Septemper 2020
 • Ponúkame Vám na predaj 3 stavebné pozemky o celkovej výmere 15.471 m2. Pozemky sú vedené ako orná pôda, no v zmysle územno-plánovacej informácie mesta Stupava je hlavné funkčné využitie pozemkov na podnikateľské a výrobné aktivity bez rušivého vplyvu na okolie (prenajímateľná administratíva, distribúcia, vedeckovýskumné pracoviská, výroba, sklady, služby, remeselné dielne, pohotovostné bývanie, maloobchod, atď.). Ponúkané pozemky susedia s intravilánom obce, sú rovinaté a majú dokopy rozmery približne 200m x 54m (d x š). Všetky inžinierske siete a aj asfaltová prístupová cesta sa nachádzajú na hranici jedného z pozemkov.

  Uvedená cena je vrátane kompletného právneho servisu, sprostredkovateľskej odmeny pre RK a finančného poradenstva.

  Cena:  69,00 €/m2

  Kraj:  Bratislavský kraj,    Okres:  Malacky,    Obec:Stupava,   Ulica:  Za alejou

  Rozrastáme sa - otvárame nové pobočky - prijímame nových realitných maklérov a finančných poradcov - najvyššie provízne a rozdielové odmeny na trhu. Dosiahnuteľný kariérny a provízny rast. Pre viac informácií kontaktujte makléra. 

  Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť.

  Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte.

  Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese. Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia