PRIESTORY NA PRENÁJOM HLOHOVEC

Cena: 240 €
Lokalita: Trnavský kraj
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: 25 m2
Dátum pridania: 09. Septemper 2020
  • Ponúkame Vám na prenájom Hlohovec, SNP. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. 

    Na prenájom sú posledné voľné priestory na ulici SNP Hlohovec. Priestory majú multifunkčné využitie /kancelárie, kaderníctvo, školiace priestory/. Priestory na sa nachádzajú na poschodí. Na prenájom je ešte tretí priestor, ktorý sa nachádza na prízemí /možnosť využiť aj ako kaviareň/.
    Cena za prenájom: Miestnosť vo veľkosti 25m2- 240 eur s energiami a druhá miestnosť vo veľkosti 30m2- 260 eur s energiami.

    Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

    Video priestorov - https://www.youtube.com/watch?v=gjfYjYMgHJU&feature=emb_title

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia