Kancelársko-obchodné priestory v Ružinove na prenájom

Cena: 2 200 €
Lokalita: Bratislavský kraj
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: 300 m2
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 10. Septemper 2020
 • Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodné priestory o celkovej výmere 300 m2 vo Vrakuni na Hradskej ul., ktoré sú vhodné na rôzne využitie, napr. sídlo firmy, obchodná prevádzka s kanceláriami, ambulancie, ateliér a podobne.

  Budova je dvojpodlažná, zateplená (trieda A), s vlastným plynovým kúrením a nastavovaním teploty termostatom, má plastové okná s izolačným troj-sklom a sieťkami proti hmyzu, plávajúce podlahy, dlažbu, klimatizáciu, poplašný systém, štruktúrovanú kabeláž a vlastné parkovisko so 4 parkovacími miestami (možnosť dobudovania ďalších parkovacích miest). Každé poschodie má svoje vlastné merače el. energie a plynu, merač pre spotrebu vody je pre celú budovu spoločný. Vstup do budovy je priamo z hlavnej ulice.

  Dispozične dom pozostáva z prízemia o celkovej výmere 150 m2, pričom je tvorený obchodným priestorom o výmere 58 m2 so samostatným vchodom, dvomi nepriechodnými kanceláriami, chodby, kuchyne, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatným WC. Prízemie je čiastočne podpivničené  a dá sa využívať napr. ako sklad.

  Poschodie o celkovej výmere 150 m2 je tvorené dvomi samostatnými jednotkami, ktoré majú spoločný hlavný vchod, po vonkajšom schodisku vedúcom z parkoviska. Jednotky je možné využívať buď ako byt alebo aj ako kancelárske priestory, ordinácie a podobne. Väčšia jednotka má výmeru 88 m2 a pozostáva z 2 nepriechodných miestností, chodby, kuchyne (plyn. sporák, el. rúra, chladnička, umývačka riadu), kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Druhá, menšia jednotka má výmeru 55 m2 a je tvorená jednou samostatnou miestnosťou, priechodnou miestnosťou s kuchynským kútom, samostatného WC a kúpeľne so sprchovacím kútom. Obidve jednotky sú klimatizované.

  Spolu s objektom je možné využívať aj plochu pozemku, záhrady, ktorá sa nachádza za budovou.

  Jednotlivé poschodia, alebo aj jednotky na poschodí, je možné si prenajať aj po častiach v nasledovných cenách:

  Cena prenájmu celej budovy 300 m2: 2.200€/mesiac + energie cca 240€/mesiac

  Cena prenájmu prízemia 150 m2: 1.100€/mesiac + energie 100€/mesiac

  Cena prenájmu jednotky 88 m2: 650€/mesiac + energie 80€/mesiac

  Cena prenájmu jednotky 55 m2: 450€/mesiac + energie 60€/mesiac

  Kraj:Bratislavský kraj,  Okres:Bratislava II,   Obec:Bratislava-Vrakuňa,    Ulica:Hradská
   

  Rozrastáme sa - otvárame nové pobočky - prijímame nových realitných maklérov a finančných poradcov - najvyššie provízne a rozdielové odmeny na trhu. Dosiahnuteľný kariérny a provízny rast.  Pre viac informácií kontaktujte makléra.

  Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť.

  Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte.

  Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese. Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia