Apartmány na Opatijskej riviére

Cena: neuvedená
Lokalita: Európska únia
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 13. Júl 2021
 • Predstavujeme nový rezort apartmánov len 100 metrov od mora a promenády Opatijskej riviéry. Centrum mesta Opatija so všetkými službami a zariadením je pár minút pešo odtiaľto. Vyberajte z 12 apartmánov s fantastickým výhľadom na more z veľkých privátnych terás, balkónov či záhrady s bazénom. Rezidencia je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí túžia po bezstarostnom životnom štýle pri mori, ale zároveň v dosahu všetkého komfortu mesta.

  10 dôvodov ku kúpe

  1. 12 apartmánov s fantastickým výhľadom na more
  2. Veľké privátne terasy, balkóny, záhrady, bazén
  3. Iba 100 metrov od mora
  4. V pešej dostupnosti centra mesta Opatija
  5. Tradičná atmosféra, moderný štýl
  6. Vynikajúca dostupnosť
  7. Skúsený developer
  8. Kvalitná výstavba
  9. Ceny od 229 000 EUR
  10. Kupujúci neplatí realitnú províziu

  Opatijská riviéra

  Opatijskú riviéru tvorí 20 km dlhé pobrežie s kamennými a štrkovými plážami a mestami s bohatou históriou. Po pobreží sa line 12 km dlhá promenáda, na ktoré sa môžete vydať po stopách slávnej minulosti. Opatija bola jedným z najobľúbenejších a najnavštevovanejších kúpeľných miest. Zachovala si svoju atmosféru aj honosné budovy z konca 19. storočia. Dodnes je považovaná za jednu z najobľúbenejších destinácií pre dovolenku v strednej Európe.

  Opatijská riviéra láka k rôznorodým športovým aj odpočinkovým aktivitám. Je známa predovšetkým jachtingom, v ktorom si tu v pretekoch pravidelne porovnávajú sily tí najlepší jachtári z celého sveta. Na svoje si tu prídu aj cyklisti, tenisti, horolezci a samozrejme milovníci vodných športov.

  Umiestnenie rezortu

  Rezidencia sa nachádza v Opatiji v Punta Kolova na mieste s úžasným výhľadom na more, iba 100 metrov od pláže a promenády. Rezort obklopujú krásne storočné vily. Pešo od rezortu (do 500 metrov) je centrum mesta Opatija, športoviská, reštaurácie, kaviarne, prístav, obchod, škola aj zdravotné stredisko.

  Tradičná atmosféra v modernom štýle

  Vyberte si z 12 jedinečných bytov rôznych veľkostí, z ktorých všetky majú fantastický výhľad na Kvarnerský záliv z veľkých privátnych terás alebo záhrad s bazénom. Rezidencia kombinuje charakteristickú atmosféru miesta s modernými architektonickými prvkami a vytvára jedinečné druhé bývanie podľa najvyšších štandardov a s najmodernejším vybavením.

  Vynikajúca dostupnosť

  Rezidencia je zo Slovenska veľmi dobre dostupná. Cesta z Bratislavy zaberie približne 6 hodín (558 km).

  Termín výstavby

  Výstavba sa začala v máji 2019. Dokončenie je plánované na február / marec 2021.

  Kontaktujte nás

  Zaujala Vás táto ponuka? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľností v Chorvátsku. Spoločnosť Rellox zastupuje priamo developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia