Apartmán v MIAMI so službami

Cena: 358 282 €
Lokalita: Mimo EÚ
Rozloha pozemku: 139 m2
Zastavaná plocha: 139 m2
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 14. Apríl 2021
 • V Miami vzniká celkom nový projekt 690 apartmánov. Projekt sa skladá z dvoch výškových budov. Východnej veža disponuje 50 poschodiami a je v nej umiestnené 358 bytov. Západná veža je o trochu nižšia - 47 poschodová a pojme 332 bytov. Vybrať si môžete z jednotiek s jednou, dvomi, tromi či štyrmi spálňami. Rezidencie sú prestúpené geniálnym a vizionárskym duchom v kombinácii so špičkovým vybavením.

  V deviatom poschodí je umiestnená terasa s 3 bazénmi. Zo strešnej terasy si môžete vychutnať nádherný výhľad na oceán so zátokou Biscayne Bay a na Miami.

  Prevratný dizajn: Rockwell Group a Arquitectonica

  Kombinácia technológií a remeselného spracovania - to je spôsob, ktorý do svojho projektu priniesli cenený architekt David Rockwell a medzinárodne preslávená Arquitectonica. Spoločne vytvorili moderný pôvab v celom komplexe, ktorého priestory vynikajú predovšetkým unikátnymi vežami a výbornou vybavenosťou.

  Životný štýl

  Život vo vnútri komplexu je skvele navrhnutý, vychádza v ústrety každodenným potrebám, a súčasne ponúka mimoriadne služby, ktoré svojim obyvateľom zaisťujú ten najvyšší komfort. Perfektný servis a elegantne vybavenie dávajú životu v tomto komplexe nový rozmer.

  Vo všetkých verejných priestoroch oboch budov môžete využiť vysokorýchlostný prístup k internetu. O Vaše deti sa postarajú zamestnanci v detskom kútiku. Samozrejmosťou je tiež 24 hodín fungujúca recepcia so zabezpečením sprievodných služieb ako je napríklad doručovanie písomností, emailov a pod.

  Žijúce dni a noci

  Žeravé centrum Miami sa presťahovalo do tejto oblasti, kde obyvatelia nájdu celonočné a celodenné vzrušenie a zábavu. Priestor je dômyselne využitý - rezidencia sa nachádza neďaleko obchodov, reštaurácií, Equinox fitness centra & spa, a SoulCyclu. Komplex poskytuje obrovský priestor nákupného strediska, príjemné prostredie reštaurácií a kaviarní, kancelárie, zábavné centrum a štýlové butiky a reštaurácie, ktoré sú situované v južnej časti Miami.

  Equinox a SoulCycle: Fitness zábavnejšie

  Equinox a SoulCycle ponúka vysoko profesionálny spôsob, ako sa udržať v kondícii a cítiť sa zdravo. Tieto programy sú výnimočné svojím moderným dizajnom a zmyslom pre detail. Equinox sa snaží uviesť do rovnováhy vnútornú a vonkajšiu krásu za pomoci inovatívnych fitness programov. SoulCycle prináša najmodernejší prístup k indoor Cyclingu. V Miami pôjde o prvé skupinové hodiny.

  Krajina:USA    Mesto: Miami

  Typ reality:  Luxusná nehnuteľnosť - Byt/Apartmán
  Veľkosť:    85.10 m2 - 139.54 m2
  Cena:       428.900 US$ - 1.201.900 US$ / 358.282 € - 1.004.008 €

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia