Bývanie v štýle Beverly Hills v DUBAJI

Cena: 185 272 €
Lokalita: Mimo EÚ
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: 45 m2
Dátum pridania: 27. Apríl 2021
 • Luxusné vily a apartmány, najlepšie obchody, nekonečné možnosti aktívneho života v exkluzívnom rezorte uprostred zelene a golfového ihriska Trump International Golf Club. To je život v štýle Beverly Hills v Dubaji.

  Vítame Vás v novom exkluzívnom rezorte, ktorý prináša duch Beverly Hills do Dubaja. Srdcom rezortu je golfové ihrisko Trump International Golf Club Dubai s najväčším Clubhouse v Dubaji a Trump Spa & Wellness centrom. Okolo ihriska tu vznikajú exkluzívne nehnuteľnosti - domy, vily, apartmány - v spolupráci so svetoznámymi partnermi ako Fendi Casa, Trump Estates a Paramount Hotels & Resorts.

  Priamo v rezorte sa nachádza rozľahlý zelený park o rozlohe 400.000 m2, cez dva kilometre dlhá nákupná alej s luxusnými obchodmi, reštauráciami a kaviarňami, vonkajší bazén s piesočnou plážou, tenisový areál, futbalové a basketbalové ihriská, najväčšia ľadová plocha v Dubaji, vodný svet, detské ihriská, kino a nespočetné množstvo ďalších možností pre aktívne prežitie Vášho pobytu v Dubaji. Osobné concierge služby sú Vám k dispozícii 24 hodín denne. Priamo v uzavretej komunite nájdete tiež služby lekára a medzinárodné školy pre Vaše deti.

  Nájdete tu všetko pre Váš odpočinok a aktívnu relaxáciu, v nádhernom a prestížnom prostredí a zároveň s ľahkou dostupnosťou do centra Dubaja. Pre klientov, ktorí majú záujem len o čiastočné vlastné užívanie nehnuteľnosti, je k dispozícii program správy nehnuteľnosti a ďalšieho prenájmu s výnosmi.

  Ponuka nehnuteľností

  Trump Mansions

  Klenotom projektu je obmedzený počet luxusných víl, ktoré sú navrhnuté v modernom architektonickom štýle, a vznikajú pod patronátom Trump Estates priamo pri golfovom ihrisku. Ivanka Trump sa podieľa na dizajne luxusných interiérov. Každá z víl ponúka priestranné a presvetlené interiéry s dôrazom na tú najvyššiu možnú kvalitu, harmóniu a funkčnosť. K vilám patrí vlastná záhrada s bazénom a parkovacie miesto. Vyberať si môžete z víl rôznych veľkostí a dispozícií.

  Villas by Paramount Hotels & Resorts

  Ak chcete skutočne žiť v hollywoodskom štýle, je tu exkluzívny rezidenčný komplex so 163 vilami obklopený zeleňou. Paramount Hotels & Resorts je úplne samostatná vilová zóna s kompletným zázemím, ktoré k modernému bývaniu potrebujete.

  Fendi Casa

  Máte radšej taliansky štýl života? Limitovaný počet 34 víl, navrhnutých v spolupráci so svetoznámou módnou firmou Fendi, v sebe spájajú taliansky cit pre dizajn, sofistikované materiály a nadčasovú kreativitu.

  The Drive

  Pre tých, ktorí chcú byť v centre diania, ponúkame luxusné apartmány na 2,5 km dlhej nákupnej aleji s luxusnými obchodmi, kaviarňami, reštauráciami a prístupom ku všetkým hlavným atrakciám rezortu. Okrem apartmánov je možné tu kúpiť do osobného vlastníctva aj obchodné priestory.

  Bývanie u golfu

  Priamo pri golfovom ihrisku Trump International Golf Club Dubai vznikajú nové luxusné vily. Vyberať svoje nové bývanie či vhodnú investíciu môžete aj z širokej ponuky apartmánov vo výškových budovách priamo pri golfovom ihrisku a s neobmedzeným výhľadom na celý rezort.

  Bývanie v parku

  Pre tých, ktorí chcú zostať v pokoji zelenej oázy, sú k dispozícii vily a apartmány uprostred rozsiahleho parku. Aj tak sa budete nachádzať blízko ku všetkým vymoženostiam a aktivitám v tomto jedinečnom rezorte.

  Trump International Golf Club Dubai

  Trump International Golf Club Dubai je prvý svojho druhu na Strednom východe, s ktorým tento legendárny americký developer spojil svoje meno, a má sa naozaj čím pochváliť. Osemnásťjamkové ihrisko (par 71 Championship course) navrhol slávny golfový architekt Gil Hansa. Samotný clubhouse je najväčší svojho druhu v Dubaji a tešiť sa môžete na päťhviezdičkové spa a wellness kúpele, najmodernejší fitnes centrum, saunu alebo jacuzzi. Na vaše zmysly zapôsobia aj impozantné priestory celého komplexu.

  Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti v Dubaji. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

  Mesto: Dubaj

  Typ reality:Rodinný dom/Vila/Byt/Apartmán
  Veľkosť:45.00 m2 - 1190.00 m2
  Cena:     185.272 € - 9.121.810 €

   

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia