Na predaj rodinný hotel v Bulharsku

Cena: 1 510 000 €
Lokalita: Európska únia
Rozloha pozemku: 916 m2
Zastavaná plocha: 1 632 m2
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 03. Septemper 2020
 • Ponúkame na predaj rodinný hotel len niekoľko krokov od pláže pri Čiernom mori (50 m). Hotel sa nachádza v prvej línii pri mori v stredisku Ravda, ktoré je vzdialené 5 km od turisticky obľúbeného strediska Nesebar a 7 km od Slnečného pobrežia. Letisko v Burgase je vzdialené 20 km.

  Hotel je situovaný v pokojnom letovisku. Ak by Vaši hostia túžili po nočnom živote, diskotékach, baroch a pod. je možné navštíviť neďaleké Slnečné pobrežie, kam každých 30 minút jazdí autobus.

  Hotel leží na pozemku o rozlohe 916 m2. Zastavaná plocha hotela s reštauráciou a skladom činí 1 632 m2. Hotel disponuje 6 apartmánmi a 8 dvojlôžkovými izbami. Z každého apartmánu/ izby sa ponúka krásny výhľad na more. Ku každému apartmánu/ izbe navyše patrí balkón alebo terasa s priamym alebo bočným výhľadom na more. V hoteli nie je výťah.

  Súčasní majitelia prevádzkujú hotel iba v letnej sezóne (cca od polovice júna do polovice septembra). O hotel sa starajú 2 osoby a upratovačka. V hoteli je reštaurácia, ktorú súčasní majitelia dlhodobo prenajímajú (už od roku 2006). Reštaurácia aj hotel majú každý samostatný vchod. Reštaurácia je na rozdiel od hotela prevádzkovaná celoročne. Reštaurácia má rozlohu 163,63 m2, je rozšírená o krytú terasu na prednej záhrade, takže súčasná rozloha reštaurácie je väčšia. V reštaurácii hrá tiež živá hudba. Reštaurácia je obľúbená a väčšinou zaplnená - je potrebné rezervovať si tu stôl. Reštaurácia sa skladá z kuchynskej časti, umývacej časti, sanitárne a skladovej časti.

  Predmetom predaja je hotel s kompletným vybavením a zariadením. Na streche hotela je veľká strešná terasa, ktorú možno prestavať na ďalšie komerčné priestory - napr. na barové priestory, bistro pre klientov, priestory na cvičenie zumby, jogy či fitness, alebo na ďalší apartmán. Hlavnou prednosťou terasy je úžasný výhľad na šíre more. Za hotelom je priestor, ktorý sa využíva ako parkovisko. V blízkosti hotela je aj parkovisko pre autobusy a ďalšie autá. Pozemok hotela je kompletne oplotený, na oboch stranách je posuvná vstupná brána.

  Pláž pred hotelom je čistá a udržiavaná. Za slnečníky a lehátka na pláži hostia platia. Pláž je verejná.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia