Luxusné apartmány na Malte

Cena: 460 000 €
Lokalita: Európska únia
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: 28 m2
Dátum pridania: 04. Septemper 2020
 • K predaju ponúkame luxusný penzión alebo jeho jednotlivé izby v historickom a turisticky obľúbenom prostredí na Malte.

  Jednou z veľkých predností penziónu je práve jeho umiestnenie v Bormle, teda priamo v srdci takzvaných Troch miest. Vďaka tomu slúži ako skvelý východiskový bod pre výlety k tým najvýznamnejším maltským turistickým zaujímavostiam a pamiatkam. Ku známej pevnosti St. Angelo alebo do stredovekých miest Senglea, Birgu a Kolkara s plážou sa dostanete príjemnou prechádzkou. Do hlavného mesta Valletty je to odtiaľ len desať minút loďou a plavba s úžasným výhľadom na pôsobivé stavby stojí za to ako zážitok sám o sebe. V okolitých reštauráciách možno ochutnávať miestnu kuchyňu a pritom obdivovať nádherné jachty v prístave. Lokalita ponúka všetko potrebné, vrátane bankomatov, bánk, obchodov, obchodíkov so suvenírmi, turistických informácií, lekární a autobusových zastávok. Zaparkovať možno bezplatne na uliciach v okruhu 1-3 minút od penziónu.

  Interiéry budovy z 16. storočia sú dôkladne premyslené tak, aby navodzovali autentickú atmosféru, ale zároveň vyhovovali potrebám moderných cestovateľov. Typickými prvkami sú napríklad pieskovcové steny, priznané drevené trámy a dva charakteristické balkóny. K penziónu patrí aj vínna pivnica, jedáleň, kuchyňa a konferenčná miestnosť pre osem ľudí. Všetky štyri podlažia prepája impozantné hlavné schodisko, po ktorom vystúpite až na strešnú terasu s úžasným výhľadom na prístav a Valletta. Dom je vybavený výťahom.

  Hostia si môžu vybrať z piatich svetlých izieb, zariadených v maltskom štýle, s vlastnou kúpeľňou a výmerou 28 m2. Dve z izieb majú balkón a všetky sú klimatizované.

  Ku kúpe ponúkame buď celý penzión za cenu 2 300 000 EUR, alebo možno predať jednotlivé izby, ktoré môžu byť ďalej prenajímané. Cena každého z piatich izieb činí 460 000 EUR.

  Nový majiteľ získa garantovaný príjem z prenájmu 4,5 % z kúpnej ceny hotela alebo izby. Zmluva sa podpisuje na 5 plus 5 rokov. Budúci majiteľ musí využiť služby súčasnej agentúry.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia