Investičná príležitosť Apartmánový dom, Chorvátsko - Orebič

Cena: 532 000 €
Lokalita: Európska únia
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: 435 m2
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 04. Septemper 2020
 • Dom sa nachádza iba 60 metrov od mora v najkrajšej časti Chorvátska, v Južnej Dalmácii v Orebič. Toto malé a pokojné mestečko s bohatou vegetáciou a krásnymi horami sa nachádza na polostrove Pelješac, naproti mestu Korčula. Vďaka umiestneniu na konci slepej ulice zaručuje dostatok pokoja a súkromia. Dom je však zároveň veľmi blízko centra mesta a prístavu. Táto oblasť ponúka veľa kultúrnych, vodných a športových aktivít. Lokalita má obzvlášť dobrú klímu a čistý vzduch - vďaka polostrovu ktorá sa ťahá do mora a blízkemu pohoriu.

  Budova

  Premyslený dizajn, profesionálne prevedenie a použitie kvalitných materiálov - to sú hlavné prednosti budovy. Tento apartmánový dom so 4 apartmánmi bol postavený na celoročné bývanie, takže má dobrú izoláciu, klimatizáciu aj kúrenie. Vynikajúci južný svah ponúka úplný panoramatický výhľad. V budove nájdete dva veľké dvojpodlažné byty a dva menšie byty so záhradou. Apartmány sú samostatné a majú vlastné parkovacie miesto/a.

  Apartmány

  Apartmány majú veľmi priestranné kryté terasy s nádherným výhľadom na more, na okolité súostrovia a hory. V spodnej časti veľkých dvojpodlažných apartmánov sú dve spálne, veľká kúpeľňa s vaňou a malá technická miestnosť. V hornej časti nájdete obývaciu izbu s jedálňou a kuchyňou, odkiaľ sa môžete dostať na krytú terasu s nádherným výhľadom. Ďalej tu nájdete kúpeľňu so sprchovacím kútom.

  Menšie apartmány majú priamy prístup na privátne záhrady (na vlastnom časti pozemku). Súčasťou bytov je priestranná obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, veľká spálňa, kúpeľňa so sprchou a vaňou, pivničný priestor.

  Pre investorov

  Ponuka je zaujímavá aj pre investorov. Je v mimoriadnej kvalite, predáva sa vrátane kompletného vybavenia a má veľký potenciál k ďalšiemu prenájmu. Vďaka práve stavanému mostu na Pelješac a diaľnici vedúcej až k Dubrovníku sa očakáva zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti. Vďaka vynikajúcej klíme v južnej Dalmácii sú nehnuteľnosti v tejto oblasti celoročne dobre prenajímateľné.

  Možnosti kúpy

  K predaju sa ponúka celý apartmánový dom alebo jeho polovica.

  • Celý dom (434,54 m2) = 1 077 000 EUR bez vedľajších nákladov
  • Polovica domu: apartmány 1 a 3 = 545 000 EUR bez vedľajších nákladov
  • Polovica domu: apartmány 2 a 4 = 532 000 EUR bez vedľajších nákladov

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia