Apartmánový dom v srdci národného parku Rakúska

Cena: 530 000 €
Lokalita: Európska únia
Rozloha pozemku: 650 m2
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 04. Septemper 2020
 • Novo zrekonštruovaný apartmánový dom Edelweiss sa nachádza v malej obci Außergragant v srdci národného parku Vysoké Taury. V dome je 5 apartmánov s celkovou kapacitou 25 - 30 osôb. Každý apartmán má svoju vlastnú plne vybavenú kuchynku (sporák + rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, chladnička, riad...) a kúpeľňu + WC. K domu patrí veľká záhrada o rozlohe 650 m2. Parkovacie miesto, wifi, televízia + satelit, lyžiareň, relaxačná miestnosť s fínskou saunou, infrakabínou, práčovňa. Súčasťou domu je aj "kancelária". V tej sa nachádza malá miestnosť, kuchynka, sprcha + záchod, a v podkroví je malá spálňa. Táto časť domu je využívaná napr. ako prechodné bývanie alebo pre správcu domu.

  Ďalej je v dome veľké podkrovie, ktoré slúží na skladovanie rôznych vecí. V spodnej časti domu je malá kotolňa, kde je veľký bojler a ohrievač vody. Dom je vyhrievaný regulovateľnými radiátormi s teplou vodou. Voda sa ohrieva na plyn - nádrž na plyn je zakopaná na záhrade. Z troch strán okolo pozemku sú cez dva metre vysoké tuje. Parkovanie je možné pred domom a alebo na záhrade. Pred domom sú k dispozícii 4 parkovacie miesta, na záhrade ďalších min. 5 miest.

  Apartmány

  Apartmán (štúdio) pre 2-3 osoby. Obývacia izba s kuchyňou s rozkladacím gaučom, jednolôžko, sprcha + WC.

  2 x apartmán s 1 spálňou pre 2 - 4 osoby, v spálni manželská posteľ, obývacia izba s kuchyňou s rozkladacím gaučom, sprcha + WC, vchod na záhradu z oboch apartmánov.

  Apartmán s 2 spálňami pre 5 - 7 osôb. V jednej spálni manželská posteľ + jendolůžko, v druhej spálni manželská posteľ. Obývacia izba s kuchyňou a rozkladací gauč, sprcha + WC. Veľký balkón so vstupom z kuchyne a jednej spálne.

  Apartmán s 3 spálňami pre 9 - 10 osôb. V jednej spálni manželská posteľ, v druhej spálni palanda pre 3 osoby. V tretej spálni palanda pre 3 osoby + jednolůžko.Velký obývacia izba s kuchyňou a gaučom. Veľký balkón so vstupom z obývačky a z dvoch spální.

  Lyžiarske strediská v okolí:

  - Mölltaler Gletscher - celoročné lyžovanie na ľadovci, kvalitne upravené zjazdovky po celý rok, cez 17 kilometrov zjazdoviek, lyžovanie vo výške až 3000 m, 10 minút autom od domu, možnosť využiť skibus (200 metrov od domu)

  - Ankogel - Mallnitz (1287 m n.m. - 2636 m n.m.) - vzdialenosť 20 minút, 12,8 km zjazdoviek

  - Heiligenblut - Grossglockner (1301 m n.m. - 2902 m n.m.) - vzdialenosť 40 minút, 55 km zjazdoviek

  Aktivity v lete:

  Lyžovanie - Mölltaler Gletscher - celoročné lyžovanie na ľadovci

  Turistika - Krásne panorámy v srdci Vysokých Taur, najstaršom národnom parku v Rakúsku, možnosť nechať sa dopraviť lanovkami až na 3000 m vysoké vrcholy aj najvyššiu horu Rakúska Grossglockner, ľadovcové jazierka, vodopády, tiesňavy Raggashlucht a Gropensteinschlucht a mnoho ďalších turistických trás

  Cykloturistika -veľké množstvo trás pre milovníkov bicyklov, náročné aj ľahšie úseky, cyklostezska R8 (80 km)

  Vodné radovánky - prírodné kúpanie v jazerách, nádherné miestne kúpalisko, plavba loďou po väčších jazerách, rybolov

  Adrenalínové športy - ferraty, rafting, canoying, paintball, bungee jumping

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia