Investičná príležitosť. Pozemok pre radovú výstavbu, výstavbu rodinných domov. Šurany - Nitriansky Hrádok

Cena: 25 €
Lokalita: Nitriansky kraj
Rozloha pozemku: 14 466 m2
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: neuvedená
Dátum pridania: 10. Septemper 2020
 • Týmto inzerátom sa snažím osloviť developerov, investorov, ktorí chcú realizovať svoje stavebné projekty a ponúknúť rodinné zázemie desiatkam rodín.

  Pozemok je vhodný na výstavbu rodinných domov alebo radovej zástavby.

  Výmera pozemku je 14 466 m2, IS pred pozemkom.

  Prístupová cesta k pozemku má šírku 22 m, po pár metroch sa Vám otvorí rozľahlý, veľkorysý pozemok.

  Nitriansky Hrádok ktorý je súčasťou mesta Šurany je strategicky výhodné miesto, nachádza sa iba pár km od okresného mesta Nové Zámky, na hlavnom ťahu cesty medzi Nitrou a Novými Zámkami. Verím že vybudovaním obytnej časti v Nitrianskom Hrádku získa nielen mesto a jeho časť ale aj Vy ako investor.

  Teším sa na osobné stretnutie pri obhliadke pozemku.

  Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Fotogaléria

Zdieľať ponuku

Diskusia