Apartmány na Orave

Cena: 47 498 €
Lokalita: Žilinský kraj
Rozloha pozemku: neuvedená
Zastavaná plocha: neuvedená
Úžitková plocha: 28 m2
Dátum pridania: 11. Septemper 2020
 • Kúpou apartmánu sa stávate majiteľom nehnuteľnosti v unikátnej časti Oravy, ktorá zaručuje množstvo príležitostí trávenia voľného času v každom ročnom období. Práve správny výber lokality pri investícii do rekreačnej nehnuteľnosti je zárukou jej výnosu.

  Apartmány sú cenovo dostupné a ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii, ale zároveň z nej môžete vyťažiť aj v čase, keď ju nebudete využívať. Postaráme sa o to, aby pre Vás bezstarostne zarábala po celý rok. Staňte sa súčasťou neprestajného turistického ruchu tejto malebnej časti Slovenska a využite jeho nielen spoločenskú, ale aj podnikateľskú hodnotu.


  Prečo investovať
  Ubytovacím zariadeniam sa na Slovensku darí. Z údajov štatistického úradu vyplýva, že počty turistov dosahujú rekordy. Za uplynulých 9 mesiacov sa na 5 miliónovom Slovensku ubytovalo až 4,21 milióna domácich a zahraničných hostí.

  Investovať do apartmánu sa oplatí z viacerých dôvodov:
  - máte vlastné miesto na voľné chvíle
  - zarábate na prenájme bez starostí
  - ochrana peňazí pred infláciou
  - prestíž


  Ako to funguje
  Vy, ako majiteľ apartmánu, máte možnosť rozhodnúť, kedy ho budete využívať pre seba, či rodinu a kedy využijete služby nášho obchodného oddelenia, ktoré sa postará o jeho maximálnu možnú obsadenosť.
  Výhodou je, že sa o nič nestaráte, a pritom dostanete províziu až 70 % z ceny ubytovania. Takto Vaša nehnuteľnosť môže zarobiť už po prvom roku 5-10% z výšky investície.
  Vašimi nákladmi sú len platby za energie a vodu a poplatky za správu, údržbu a upratovacie služby.

  Spravili sme prehľad návratnosti apartmánu v porovnaní s bežnou rezidenčnou nehnuteľnosťou. V porovnaní je 1-izbový apartmán v priemernej cene 50 tisíc eur pri rôznej vyťaženosti, samozrejme zisk je kalkulovaný po odrátaní všetkých nákladov. Ako vzorovú rezidenčnú nehnuteľnosť sme pre účely porovnania brali do úvahy prenájom 2 izbového bytu v Bratislave, pri súčasnej priemernej cene bytu 121 tisíc eur a 650 eur za jeho prenájom.
  Z prieskumu vyplýva návratnosť apartmánu od 7 až 14 rokov, podľa vyťaženosti. Navyše sa tu využíva kumulovanie krátkodobého prenájmu, ktoré vytvára vyššie príjmy, než pri dlhodobom prenájme bytu. Vizuálny graf nájdete vo fotografiách.

  Apartmány sa ponúkajú vo viacerých cenových a dispozičných možnostiach | 28m2-64m2 | 47498€ - 122522€ | 1-2-3 izb. apartmán.
  Základná jednotka pozostáva z predsiene, kúpeľne a jednej, či dvoch izieb doplnených o veľkú terasu, balkón alebo lodžiu. Na prízemí bude spoločná lyžiareň, wellness, recepcia a kaviareň.

  Ešte máte k dispozícií 49 apartmánov z 66.

  Kraj:Žilinský kra              jOkres:Tvrdošín               Obec:Zuberec

Fotogaléria

Google Maps

Zdieľať ponuku

Diskusia